Zagłosuj na nasze prace.

Przypominamy, że na stronie http://www.problem-z-glowy.pl/prace.html można (trzeba :) ) głosować na prace naszych uczniów w konkursie "Problem z głowy". Wystarczy w polu "Miejscowość" wpisać "Chojnów" i pojawią się nasze 4 prace zgłoszone do konkursu. Po kliknięciu na wybraną pracę w polu poniżej trzeba podać adres e-mail, na który zostanie przesłany link do przesłania głosu. Dopiero po tym głos zostanie uwzględniony. Zapraszamy do głosowania. Głosować można do 13 grudnia.

2013-12-04 21:35

Konkurs na plakat filmowy.

Klasy IV ze swoimi wychowaczyniami w ostatnim tygodniu odwiedziły legnickie kino Helios, gdzie oglądały "Ryśka Lwie Serce". Po seansie uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat do tego filmu zorganizowanym przez p. Piróg i p. Bielecką.. W piątek odbyło się wręczenie nagród dla uczestników tego konkursu. Nagrody ufundowało kino Helios.

2013-11-30 21:51

Migawki z życia klasy IIa.

W galerii - migawki z życia klasy IIa.

2013-11-30 21:50

Spotkanie pierwszaków z Marią Konopnicką.

Na zaproszenie pań bibliotekarek: Marii Lis i Ewy Więcek oraz uczniów z Koła Przyjaciół Biblioteki nasze pierwszaki odwiedziły szkolną bibliotekę, gdzie spotkały się z Marią Konopnicką oraz bohaterami jej utworów - przede wszystkim krasnoludkami.

2013-11-27 17:36

Dzień Życzliwości w szkole.

21 listopada to dzień, w którym obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem p. G. Klucznik przygotowali dla wszystkich uczniów uśmieszkowe upominki oraz konkurs dla klas. Na drzewku zawisły papierowe serduszka z definicjami życzliwości. Dla najlepszych przewidziane są słodkie upominki.

2013-11-21 22:25