Wycieczka klasy Ia

Korzystając z pięknej pogody klasa Ia ze swoją wychowawczynią oraz pomagającymi rodzicami odwiedziła wioskę indiańską w Ostaszowie.

2013-06-20 22:54

Wycieczka do oczyszczalni - Indywidualizacja...

Uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających zainteresowania matematyczno-przyrodnicze pod opieką p. B. Kruk odwiedzili znajdującą się w Goliszowie oczyszczalnię ścieków. Zostali oprowadzeni przez pracownika oczyszczalni po zakładzie i poznali cykle oczyszczania ścieków, aż po etap czystej wody.

2013-06-20 22:53

Wręczenie certyfikatów za konkurs plastyczny "Chojnów na przestrzeni wieków".

W dniu dzisiejszym w przyjaznych murach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie odbyło się wręczenie upominków i certyfikatów za konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego "Chojnów na przestrzeni wieków". Spotkanie poprowadził p. Artur Reichert, który był pomysłodawcą tego konkursu. Nasza szkołę reprezentowała liczna grupa laureatów. Grand Prix konkursu zdobył Dawid Szczoczarz, Oprócz I miejsca nasi uczniowie zajęli 3 drugie miejsca i 5 trzecich. Wszyscy otrzymali certyfikaty, zestawy okolicznościowych kart pocztowych oraz upominki. W konkursie brało udział ponad 40 uczniów naszej szkoły, którzy również otrzymają takie certyfikaty i upominki. Wszystkie prace wykonywano pod opieką p. Grażyny Klucznik. Wręczenie nagród odbędzie się 20 czerwca w Muzeum Regionalnym w Chojnowie.

2013-06-13 22:07

Lekcje na temat higieny.

Klasy IV, V, i VI miały możliwość spotkania z panią z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy, która przeprowadziła z nimi zajęcia związane z higieną osobistą oraz zdrowym żywieniem. Pomysłodawczyniami spotkania była p. U. Bisiorek oraz p. G. Mazur.

2013-06-13 22:05

Zajęcia z umuzykalnienia.

Dzisiejsze, ostatnie już w tym roku szkolnym zajęcia z umuzykalnienia to muzyka z Ameryki Północnej. Artyści z Filharmonii Dolnośląskiej zaprezentowali muzyczną podróż przez dwa stulecia Ameryki. Zagrali muzykę określaną jako work songs, bluesa, balladę jazzową, funky, no i oczywiście rocka. I wszyscy mogli nauczyć się kroków tańca kowbojów.

2013-06-11 20:47