Konkurs plastyczny "Pod bocianim gniazdem"

W dniu dzisiejszym zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym "Pod bocianim gniazdem" w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach. Byli tam nasi laureaci.

2013-06-11 20:46

Noc w świecie fantazji.

Po raz drugi w historii naszej szkoły została zorganizowana interesująca impreza połączona z noclegiem dzieci w szkole. Tym razem organizatorki, panie: Ewa Więcek, Małgorzata Szczepanowska, Maria Lis i Dorota Sienkiewicz zaprosiły uczniów do "Nocy w świecie fantazji". Zajęcia zaczęły się od głośnego czytania fragmentów książek, później uczestnicy wykonywali plakaty związane z bajkową architekturą, Po kolacji (pysznej pizzy) zostały wręczone nagrody za plakaty i rozpoczął się seans filmowy. Późnym wieczorem, po wieczornej toalecie wystartowała dyskoteka. Na dobranoc dzieci wysłuchały bajek do poduszki. Sobota rozpoczęła się poranną gimnastyką na świeżym powietrzu, która wzmogła jednocześnie apetyt na śniadanie. Podziękowania dla organizatorek i wszystkich uczestników.

2013-06-08 20:36

Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy.

W ostatnich dniach odbył się w szkole kolejny konkurs. Tym razem organizatorki: p. Dorota Sienkiewicz i p. Izabela Hibner dla wszystkich chętnych z klas V-VI przeprowadziły konkurs sprawdzający wiedzę matematyczno-przyrodniczą. Nagrody dla najlepszych wręczono w dwóch kategoriach klas. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

2013-06-08 20:35

Szkolny Konkurs Polonistyczny.

4 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Polonistyczny. Organizatorem konkursu była p. Anna Pauch. Konkurs składał się z dwóch części: gramatycznej i ortograficznej. Wzięło w nim udział ponad 30 uczniów z klas IV-VI. Nagrody w poszczególnych grupach wiekowych oraz za dwie części: gramatyczną i ortograficzną zostały wręczone w dniu dzisiejszym. Gratulacje dla wszystkich uczestników za udział, szczególne gratulacje dla zwycięzców. Podziękowania dla jury.

2013-06-05 22:25

Nagroda w konkursie "Czysta Woda"

W dniu wczorajszym w legnickim Młodzieżowym Centrum Kultury odbyło się wręczenie nagród w rejonowym konkursie plastycznym "Przyroda wokół nas - Czysta woda". Nagrodę otrzymał również Bartosz Brożyna z klasy Ib, którego słoneczny obrazek przedstawiający piękny krajobraz górsko-leśno-morski decyzją jury zasługiwał na uwagę. Gratulacje dla młodego artysty.

2013-06-05 22:24