Egzamin na kartę rowerową.

Uczniowie klas IV i V zdawali dzisiaj jeden z ważnych egzaminów w ich życiu - egzamin na kartę rowerową. Pod opieką p. Dariusza Wołoszyna i policjanta p. asp. Tomasza Szczupaka sprawdzali swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym dla nich torze rowerowym. Nie było łatwo, ale od opanowania tych umiejętności może zależeć ich życie. Reszta uczniów z tych klas zdaje ten egzamin w poniedziałek.

2013-06-20 22:57

Klasy III na zielonej szkole.

Klasy III ze swoimi wychowawczyniami oraz panią pedagog spędziły 3 dni na zielonej szkole. Korzystając z uroków i zasobów Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu dzieci mogły spędzić czas na nauce i zabawie. Pogoda dopisała, humory też. Wszyscy z chęcią pojechaliby tam jeszcze raz już dzisiaj.

2013-06-20 22:57

Mistrzostwa klas I.

Nauczyciele wychowania fizycznego: p. Borkowska i p. Nawrocki zorganizowali na naszym boisku dla klas I rozgrywki sportowe. Rozegrano wielobój zręcznościowy sprawdzający umiejętności każdego pierwszaka. Wszyscy byli mocno dopingowani przez swoje wychowawczynie. Na zakończenie uczestnikom wręczono dyplomy.

2013-06-20 22:55

Wycieczka klasy Ia

Korzystając z pięknej pogody klasa Ia ze swoją wychowawczynią oraz pomagającymi rodzicami odwiedziła wioskę indiańską w Ostaszowie.

2013-06-20 22:54

Wycieczka do oczyszczalni - Indywidualizacja...

Uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających zainteresowania matematyczno-przyrodnicze pod opieką p. B. Kruk odwiedzili znajdującą się w Goliszowie oczyszczalnię ścieków. Zostali oprowadzeni przez pracownika oczyszczalni po zakładzie i poznali cykle oczyszczania ścieków, aż po etap czystej wody.

2013-06-20 22:53