Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy.

W ostatnich dniach odbył się w szkole kolejny konkurs. Tym razem organizatorki: p. Dorota Sienkiewicz i p. Izabela Hibner dla wszystkich chętnych z klas V-VI przeprowadziły konkurs sprawdzający wiedzę matematyczno-przyrodniczą. Nagrody dla najlepszych wręczono w dwóch kategoriach klas. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

2013-06-08 20:35

Szkolny Konkurs Polonistyczny.

4 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Polonistyczny. Organizatorem konkursu była p. Anna Pauch. Konkurs składał się z dwóch części: gramatycznej i ortograficznej. Wzięło w nim udział ponad 30 uczniów z klas IV-VI. Nagrody w poszczególnych grupach wiekowych oraz za dwie części: gramatyczną i ortograficzną zostały wręczone w dniu dzisiejszym. Gratulacje dla wszystkich uczestników za udział, szczególne gratulacje dla zwycięzców. Podziękowania dla jury.

2013-06-05 22:25

Nagroda w konkursie "Czysta Woda"

W dniu wczorajszym w legnickim Młodzieżowym Centrum Kultury odbyło się wręczenie nagród w rejonowym konkursie plastycznym "Przyroda wokół nas - Czysta woda". Nagrodę otrzymał również Bartosz Brożyna z klasy Ib, którego słoneczny obrazek przedstawiający piękny krajobraz górsko-leśno-morski decyzją jury zasługiwał na uwagę. Gratulacje dla młodego artysty.

2013-06-05 22:24

Nagrody w konkursie plastycznym.

Na początku lutego tego roku Komitet Organizacyjny Krajowej Wystawy Filatelistycznej Chojnów 2013 zaprosił dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Chojnów na przestrzeni wieków". Przekazano do wszystkich szkół i innych ośrodków nauczania Regulamin Konkursu Plastycznego, ponadto w lutym na stronach chojnow.pl umieszczono informację o tym konkursie. Prace plastyczne dotyczyły projektu na znaczek pocztowy lub kartkę pocztową. Rozstrzygnięcie nastąpiło 5 kwietnia. Jury składające się pracowników kultury i filatelistów wyłoniło zwycięzców. Grand Prix otrzymał Dawid Szczoczarz z kl. Vb naszej szkoły. Nasze uczennice: Magdalena Chadała, Jagoda Bielecka oraz Justyna Kubik zajęły trzy równorzędne drugie miejsca. Gratulacje dla wyróżnionych. Więcej informacji o konkursie na stronach Zarządu Głównego Polskiego Związku Filatelistów - http://www.zgpzf.pl

2013-06-02 13:48

Zdjęcia klas 2013.

W galerii umieszczono zdjęcia klas z lutego 2013 r. Brakuje tylko zdjęcia klasy IIb.

2013-06-02 13:47