nagrody za talenciaki

Nagrody za talenciaki.

Dzięki dużej akcji zbierania talenciaków udało się dzięki Państwu zebrać ponad 7,7 tys. tych kartoników, które zostały zarejestrowane na koncie naszej szkoły. To o ponad 1,1 tys. więcej niż w poprzedniej edycji tej akcji. Z katalogu nagród za te zebrane talenciaki – po konsultacjach z Radą Rodziców naszej szkoły zostały wybrane w większości nagrody, które zostaną (już dzisiaj zostały) przekazane na szkolną świetlicę. Kolejna partia nagród już jest w drodze do szkoły.

Bardzo duże podziękowanie i wyrazy szacunku wszystkim, którzy przekazali talenciaki naszej szkole.

2023-12-11 19:23

Przygotowania do świąt w klasie 2a.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-12-10 20:29

mikołaj w szkole

Mikołaj w szkole.

Odwiedził nas dzisiaj Mikołaj. Wraz ze swoją świtą rozdawał prezenty. Dla wielu uczniów było to wzruszające spotkanie. Podziękowania dla Mikołaja i jego ekipy. Specjalne podziękowania dla p. Bernardy Borkowskiej oraz Rady Rodziców. Zdjęcia Aleksander Czarny, Nikola Fotiadis, Dominika Wieczorek.

2023-12-06 19:39

dzieci w Berlinie

Wycieczka klas 5, 6, 7 i 8 do Berlina.

Podróż w przeszłość: pozostałości Muru Berlińskiego (East Side Gallery), Brama Brandenburska, Wieża Telewizyjna. Podróż w przyszłość: Centrum Przyszłości Futurium. Świąteczny Berlin - Alexanderplatz.
Zdjęcia Marta Lewicka_Kościk

2023-12-04 09:50

dzieci na zabawie

Zabawa andrzejkowa.

Zabawa andrzejkowa. Zdjęcia Maja Siwka i Zosia Budakiewicz.

2023-12-01 08:13