Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

aktualności

zajęcia w klasie 1a

Oszczędzamy w SKO.

Zachęcamy uczniów do oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności. Na zdjęciach ,,nowi" członkowie SKO i warsztaty plastyczne w kl. 1a promujące oszczędzanie.

Anna Iwanicka

2023-05-11 22:23

zajęcia z uczniami klasy 1a

Zajęcia z Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Uczniowie kl. 1 a wzięli udział w zajęciach z Akademii Bezpiecznego Puchatka, które przeprowadziły panie pedagog. Program edukacyjny skierowany jest do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych i obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech strefach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Anna Iwanicka

2023-05-11 22:19

spotkanie z Kędzierskim

Spotkanie z Mariuszem Kędzierskim.

Nasz dzisiejszy gość Mariusz Kędzierski - mówca motywacyjny, artysta, sportowiec, niezwykły człowiek o wielu talentach. Dziękujemy za spotkanie @Mariusz Kędzierski. Powodzenia z książką!
Zdjęcia Zosia Budakiewicz i Dominika Wieczorek.

2023-05-09 12:47

dzieci na apelu

Apel klasy 5a.

Apel klasy 5a z okazji Narodowego Dnia Flagi i święta Konstytucji 3 maja.

2023-05-09 12:29

plakat hospicjum

Uruchamiamy zbiórkę pt. "Nie bądź sknera, kup pampera".

Chcąc pomóc dzieciom z wrocławskiego Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra" uruchamiamy od dzisiaj zbiórkę na potrzeby tych dzieci.
Chodzi o zakup pieluch, chusteczek i rzeczy do codziennego funkcjonowania dzieci z hospicjum - lista zamieszczona jest na plakacie.
Najbardziej potrzebne są pieluchy w rozmiarze S, M i rozm. 5 i 6 z rzepami, nie pielucho-majtki. To rzeczy dla dzieci powyżej 10 roku życia. Oczywiście przyjmowane są również inne rozmiary.
Zbiórka darów w świetlicy szkolnej.
Zmiana daty zakończenia zbiórki. Zbieramy do 9 czerwca 2023 r.

2023-05-05 08:15

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie