Nowy sprzęt do szkoły.

Dzięki pomocy finansowej darczyńcy – p. Dariusza Sywaka z PHU „D.S.” został zakupiony do szkoły sprzęt, który będzie wykorzystywany w najbliższym czasie. To rozdrabniacz do gałęzi, którego zakup planowaliśmy od jakiegoś czasu, ale jak zwykle problemem był brak funduszy. Dzięki p. Darkowi oraz p. Kasi Gnas, która objęła to organizacyjnie już mamy nowy sprzęt. Podziękowania dla p. Darka oraz p. Katarzyny.

2020-02-20 21:52

Przedstawienie klasy IIIa.

Klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała uczniom młodszych klas program związany z zimą oraz bezpiecznym spędzaniem ferii. Były wierszyki i piosenki. Na koniec zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym "Moja Ojczyzna Polska" oraz SKO. O bezpiecznych feriach opowiadała również pani pedagog.

2020-02-06 23:10

Gość z Indii.

Uczniów naszej szkoły odwiedził gość z Indii, który zaprezentował jak w prosty sposób zrobić ciekawe układanki z kolorowej bibułki.

2020-02-06 23:07

Podziękowanie.

Dyrektorka polskiej szkoły w Mościskach (Ukraina) przekazała naszym uczniom i nauczycielom podziękowanie za pomoc w akcji zbiórki darów dla tej szkoły.

2020-02-05 23:14

Zabawa karnawałowa.

Zdjęcia Bernarda Borkowska, Joanna Godecka, Magdalena Książek.

2020-02-05 22:44