I miejsce w Pegaziku.

W dniu wczorajszym odbyły się eliminacje miejskie corocznego Konkursu Recytatorskiego Pegazik. W konkursie brała udział nasza uczennica Hanna Kądziołka, która w swojej grupie wiekowej zajęła I miejsce. Do konkursu przygotowywała ją p. Ewa Wołoszyn. Gratulacje dla laureatki i opiekuna.

2020-02-28 22:07

Monitor czystości powietrza.

W holu szkoły, tuż przy dużym szkolnym monitorze pojawił się dzisiaj monitor wskazujący czystość powietrza. Urząd Miasta przy współpracy z NASK zainstalował w szkole monitor wskazujący bieżące pomiary powietrza poza szkołą i w szkole.

2020-02-27 22:22

WAŻNE!!!!

W związku z sezonem grypowym uprzejmie przypominamy wszystkim uczniom i rodzicom, że w przypadku zaobserwowania podwyższonej temperatury, kaszlu itp. należy pozostać w domu. Przypominany również o obowiązku częstego mycia rąk. W przypadku kichania proszę pamiętać o tzw „kichaniu w łokieć” a nie „w otoczenie”. Należy unikać dotykania skażonymi rękoma okolicy ust, nosa, oczu. Unikać kontaktu bezpośredniego z chorym lub zakażonym, albo ze skażonymi przedmiotami. W szkole zostały już przeprowadzone pogadanki w tym temacie przez panią pielęgniarkę.

2020-02-26 09:33

Zapraszamy rodziców przyszłych pierwszaków do szkoły.

W najbliższy poniedziałek 2 marca, w godz. 16-17 zapraszamy rodziców przyszłych pierwszaków i ich dzieci do odwiedzin w szkole. Będą udostępnione dla zwiedzających wszystkie sale szkolne, zaprezentowane zostanie wyposażenie szkoły. ZAPRASZAMY

2020-02-25 11:01

Prośba.

Szanowni Państwo, jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył PIT za rok 2019 to przypominamy, że jak zwykle co roku można dokonać odpisu 1% również na stowarzyszenie przy szkole. Wystarczy wpisać w rozliczeniu PIT za rok 2019: Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki oraz numer KRS 0000321822. Dziękujemy!

2020-02-23 21:32