Próbny sprawdzian klas VI.

Uczniowie klas VI pisali dzisiaj pierwszy, próbny sprawdzian. Pytania przygotowane były przez wydawnictwo WSiP. Wyniki zostaną podane uczniom już wkrótce.

2015-12-03 21:15

Stypendiada szkolna.

Uczniowie klas II i III pisali dzisiaj część matematyczną stypendiady szkolnej. W konkursie wzięło udział blisko 20 uczniów tych klas. Wyniki już niebawem. Nad całością czuwały p.: K. Jędraszczyk i B. Kruk.

2015-12-03 21:13

Odwiedziny policjantów.

Policjanci z chojnowskiego komisariatu odwiedzili dzisiaj naszych pierwszaków. Omawiali zasady bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, bezpieczne zachowania w domu oraz jak postępować w przypadku spotkania agresywnego zwierzęcia.

2015-12-03 21:11

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Przy okazji na zdjęciach można zobaczyć zajęcia kola plastycznego prowadzone przez p. P. Olejnik.

2015-12-03 21:09

Choinka w szkole.

Niedługo do szkoły zawita Mikołaj. Jak zwykle przed jego odwiedzinami pojawia się w szkole choinka. Wczoraj jeszcze rosła w zagajniku u p. Adama, który pozwolił ją nam stamtąd zabrać. P. Zbyszek umocował ją dzisiaj i wreszcie można było ją przyozdabiać. Zajęły się tym dziewczyny z klasy VIa: Karolina, Oriana, Natalia, Aleksandra, Natalia, Marcelina, Oliwia, Laura, Kasia i Dominika. I teraz wygląda pięknie. Zdjęcie w galerii zdjęć.

2015-12-02 20:51