Andrzejki w klasie Ic.

W czasie imprezy andrzejkowej klasie Ic towarzyszyły głośne, dyskotekowe rytmy, kolorowe, wirujące światła, a także pani Karolina Jaworska, która malowała dzieciom twarze oraz bawiła się z nimi ogromną chustą. Dziękujemy pani Karolinie i jej Bajkowemu Zakątkowi za zaproszenie wyjątkowego gościa – Minionka. Dzieci były zachwycone i wszyscy świetnie się bawili. Tekst i zdjęcia p. Patrycja Olejnik

2015-11-27 19:06

Andrzejki w klasie Ib.

Zabawa andrzejkowa w klasie Ib. Zdjęcia p. J. Szapował.

2015-11-27 19:04

Szkolny Konkurs Recytatorski.

P. Małgorzata Szczepanowska - podobnie jak w ubiegłych latach - zorganizowała coroczny konkurs recytatorski „Znam utwory Marii Konopnickiej”. Brali w nim udział uczniowie klas IV-VI w odpowiednich kategoriach wiekowych. Uczniowie klasy IV recytowali wiersze patronki, a uczniowie klas V i VI – prozę autorki. Rywalizacja była bardzo wyrównana, wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Jury w składzie p.: M. Szczepanowska, E. Więcek, M. Lis i A. Pauch miało trudny orzech do zgryzienia wybierając najlepszych. W odpowiednich kategoriach wiekowych zwyciężyli: Piotr Bielecki, Julia Woronowicz i Karolina Czerniawska. Konkurs prowadzili: Kasia i Gracjan.

2015-11-27 08:03

Andrzejki w klasie IIIb.

Zabawa andrzejkowa w klasie IIIb.

2015-11-27 08:01

Andrzejki w klasie IIb.

Zabawa andrzejkowa w klasie IIb. Zdjecia p. A. Czarna.

2015-11-27 07:59