Mityng pływacki.

W ostatni piątek na basenie miejskim odbył się mityng pływacki zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 i Fundację Smak Sukcesu. Gratulacje dla naszych pływaczek i pływaków za wysokie miejsca. Zdjęcia: Martyna, Marta i chojnow.pl

2015-04-21 21:17

Egzamin trzecioklasisty.

Klasy III pisały dzisiaj egzamin trzecioklasisty Operon 2015. Sprawdzian kompetencji uczniów obejmował zadania z języka polskiego oraz matematyki. Wyniki sprawdzianu trzecioklasisty nie mają wpływu na ocenę z danego przedmiotu, średnią oraz promocję do następnych klas. Dzięki wynikom testu uczniowie, rodzice oraz nauczyciele otrzymają informację na temat stanu wiedzy i opanowanych przez uczniów umiejętności. Wyniki będą znane już niebawem.

2015-04-16 22:21

Klasa IIa na spotkaniu autorskim.

W dniu dzisiejszym zostaliśmy zaproszeni do Biblioteki Miejskiej na spotkanie autorskie pana Tomasza Trojanowskiego. Jest to pisarz, autor ciekawych, pełnych humoru książek dla dzieci. Pan Trojanowski opowiedział swoim słuchaczom, jak powstają jego powieści, skąd czerpie pomysły. Przeczytał również fragment jednej z książek. Dzieci miały okazję zakupić wybraną pozycję książkową, w której autor dokonał ciekawego wpisu wraz z autografem. Bogusława Kruk

2015-04-16 22:19

Zielona szkoła klas II.

Przez trzy dni klasy II a i II b przebywały w Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Dzieci brały udział w bardzo ciekawych warsztatach, zabawach na świeżym powietrzu, dyskotece. Na piernikowych zajęciach samodzielnie zdobiły kolorowymi lukrami otrzymane pierniczki (zabrały je potem do domu), na zajęciach tkackich utkały miniaturowy kolorowy dywanik, w gospodarstwie agroturystycznym w Borówkach świetnie bawiły się na świeżym powietrzu oraz same wykonały ciasto i ukształtowały podpłomyki. Upieczone później na płycie pieca, posmarowane konfiturami domowej produkcji smakowały wyśmienicie. Pogoda wspaniała, opieka w domu wczasowym profesjonalna i … zadowolenie, jakie towarzyszyło wszystkim - dzieciom i wychowawcom.

2015-04-12 20:13

Sprawdzian klas VI.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas VI pisali swój najważniejszy sprawdzian. Na zakończenie klas VI uczniowie piszą testy kompetencji, które podsumowują ich sześcioletnią pracę w szkole. W tym roku formuła sprawdzianu została zmieniona - szóstoklasiści pisali sprawdzian w dwóch częściach. Pierwsza z nich obejmowała wiadomości z języka polskiego i matematyki oraz po przerwie - test z języka angielskiego. Trzymamy kciuki za wyniki. Będą one znane pod koniec maja.

2015-04-02 00:45