Dzień Seniora w klasie IIb.

Klasa IIb ze swoją wychowawczynią przygotowała dla babć i dziadków przedstawienie połączone z piosenkami i wierszykami. I zebrały za to od widzów zasłużone brawa. A potem było przyjęcie z ciastkami i kawą przygotowane przez rodziców dzieci.

2012-02-17 22:26

Zajęcia plastyczne - "Każdy ma prawo do sukcesu".

W galerii - zdjęcia z zajęć rozwijających uzdolnienia plastyczne, które prowadzone są w ramach projektu POKL "Każdy ma prawo do sukcesu".

2012-02-16 21:38

Costa Nhamoinesu z Zagłębia Lubin.

Chojnowskie Gimnazjum nr 1 odwiedził obrońca Zagłębia Lubin - Costa Nhamoinesu. Na zaproszenie nauczycieli tej szkoły spotkał się on z uczniami chojnowskich szkół oraz sympatykami klubu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VI oraz młodzi piłkarze grający w Chojnowiance. Obowiązkowe stroje - pomarańczowe.

2012-02-15 17:57

Karnawał w klasie IIb.

Klasa IIb bawiła się z okazji kończącego się karnawału.

2012-02-15 17:55

Walentynki w szkole.

Samorząd Uczniowski tradycyjnie z okazji Walentynek przygotował dla uczniów Pocztę Walentynkową. Z pomocą opiekuna samorządu sprawnie dostarczane były listy i liściki dla wszystkich adresatów.

2012-02-14 21:18