Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2012-01-14 16:40

Wręczenie nagród uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi.

W dniu dzisiejszym zostały wręczone pozostałe nagrody dla laureatów Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Wczoraj spotkałem Marię Konopnicką". Nagrody dla uczniów naszej szkoły zostały wręczone 21.12.2011 r., a dzisiaj otrzymali je uczniowie z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi. Gratulacje dla uczniów i podziękowanie za miłe przyjęcie w złotoryjskiej szkole.

2012-01-12 20:36

Próbny sprawdzian klas VI.

Uczniowie klas VI w dniu dzisiejszym pisali próbny sprawdzian. Wyniki będą znane tuż po feriach.

2012-01-12 20:31

Kolęda w Ośrodku “Niebieski Parasol''.

Tradycją Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jest odwiedzanie w okresie świątecznym Ośrodka „Niebieski Parasol”. W tym roku do podopiecznych tej placówki udaliśmy się 10 stycznia. Członkowie Samorządu przygotowali wiersze i życzenia. Program wzbogaciła szerokim repertuarem kolęd Schola działająca przy Parafii Najświętszej Marii Panny pod kierunkiem siostry Agnieszki, składająca się z uczniów naszej szkoły. Pacjenci otrzymali słodkie upominki oraz kartki z życzeniami. Podczas spotkania dzieci miały okazję przyczynić się do umilenia czasu, często opuszczonym przez bliskich, starszym i chorym ludziom.

2012-01-11 20:53

Takiej Góry jeszcze nie było!!!

W grudniu 2011 roku Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję Góra Grosza. Była to już siódma edycja tej akcji w naszej szkole. Zbiórką zajmowały się klasy czwarte. Szczególną ofiarnością wykazała się uczennica klasy IIIa Konstancja Iwańska, która osobiści zebrała cały, ważący około 0,5 kg worek pieniędzy. Zebrane pieniądze przeliczyła komisja składająca się z uczniów klasy V b pod przewodnictwem pielęgniarki szkolnej pani Grażyny Mazur.Łącznie zebrano 200,04 zł w monetach. Największym nominałem była złotówka. Paczka z zebranymi monetami ważyła 6,5 kg. Pieniądze przekazaliśmy na Towarzystwo „Nasz Dom”, które opiekuje się dziećmi z domów dziecka i rodzin zastępczych. Równocześnie trwała akcja sprzedaży świec, którą zajmowały się klasy piąte i szóste. Sprzedano 100 świec uzyskując 850 zł. Pieniądze te wpłacono na konto Fundacji Serce (700 zł) oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci działającego w SP 3.

2012-01-07 21:46