Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Są kolorowe prace uczniów z klas I-III (w galerii "Na Piętrze") oraz prace uczniów biorących udział w zajęciach plastycznych w ramach programy "Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III" oraz prace uczniów z klas IV-VI.

2011-11-09 19:06

Pasowanie na uczniów naszych pierwszaków.

Dzień 8 listopada będzie dla naszych pierwszaków jednym z ważniejszych dni podczas ich pobytu w szkole. Właśnie w dniu dzisiejszym zostali oni pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Pasowanie uświetniły występy naszych szkolnych zespołów: akrobatycznego Piramida, wokalnego Synkopa oraz teatralnego Aja. Pierwszaki również zaprezentowały się znakomicie śpiewając piosenki oraz recytując wierszyki. Każdy z nowo pasowanych uczniów otrzymał od naszych szkolnych skrzatów prezenty przygotowane przez sponsorów.

2011-11-08 19:02

Dzień Zdrowego Śniadania.

W ramach akcji edukacyjnej "Śniadanie daje moc" dzisiejszy dzień został ogłoszony "Dniem Zdrowego Śniadania". Wychowawcy klas I-III razem z rodzicami przygotowali dla uczniów wzorcowe, zdrowe II śniadania. Nad całością akcji czuwała p, Helena Malak-Fotiadis, która była koordynatorem akcji oraz zorganizowała dla wszystkich dzieci z tych klas słodkie bułki od chojnowskich piekarzy. Były pogadanki dotyczące zasad przygotowywania zdrowych posiłków oraz grzecznego zachowania się przy stole.

2011-11-08 19:00

Konkurs "Bezpieczeństwo przez cały rok" w Niedźwiedzicach.

W Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach w ostatni czwartek odbył się konkurs dla dzieci z klas młodszych pod nazwą "Bezpieczeństwo przez cały rok". Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Bielecka, Gabrysia Szuleka i Kuba Grzela. Dzieci do konkursu przygotowała wychowawczyni - p. Mirosława Spes, a na konkursie opiekowała się nimi p. Helena Malak-Fotiadis. W konkursie brały udział dzieci z całej Gminy Chojnów oraz właśnie naszej szkoły. Każdy zespół miał za zadanie odpowiedzieć na zadane pytania konkursowe, przygotować scenkę związaną z bezpieczeństwem oraz omówić swój plakat. Poziom był wyrównany, więc wszyscy zostali nagrodzeni.

2011-10-28 20:34

Wycieczka klas V w Rudawy Janowickie.

Klasy V ze swoimi wychowawczyniami zwiedziły ciekawe miejsce naszego województwa - Rudawy Janowickie. Jednym z piękniejszych miejsc tego rejonu są kolorowe jeziorka: purpurowe, błękitne i zielone, które znajdują się na ścieżce dydaktycznej "Zielonym szlakiem przez Kolorowe Jeziorka".

2011-10-27 20:03