Wycieczka kl. II do Osady Danieli.

Klasy II ze swoimi wychowawczyniami, p. pedagog oraz niektórymi rodzicami, wykorzystując poprawę pogody odwiedziły Osadę Danieli w Zamienicach. Dzieci mogły wziąć udział w karmieniu zwierząt oraz pozwiedzać mini zoo, które się tam znajduje. Dla każdego dziecka został również przygotowany słodki poczęstunek.

2011-10-14 21:20

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W kraju zakończyła się już gorączka związana z wyborami do parlamentu. W naszej szkole nadal gorąco, bo trwa kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów zgłosiło się kilkunastu kandydatów, którzy mają swoją wizję pracy w samorządzie i chcą do niej przekonać innych uczniów. Do samorządu kandydują: z klasy IVa: Sandra Jóźwiak, Nikola Zapała, Dawid Kałużny, z klasy IVb: Jagoda Bielecka, Justyna Faluta, Natalia Kruk, Karolina Kapral, Maja Łysoń, Marta Zatwarnicka, z klasy Vb: Anita Smoleń, z klasy VIa: Natalia Kopyra, Krystyna Pakuła, Michał Nowak, Ilona Pozorska oraz z klasy VIb: Gabriela Przykład, Natalia Smoleń, Małgorzata Mazurkiewicz i Kacper Wyrwał. Wybory do samorządu odbędą się w dniu 19 października 2011 r.

2011-10-10 23:35

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W naszych szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zrobiło się kolorowo na tablicach galerii "Na piętrze" oraz "Świat wyobraźni". Zapraszamy do ich oglądania.

2011-10-10 23:31

Występ zespołu Saltarello.

W ramach Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną w naszej szkole wystąpił w dniu dzisiejszym zespół Saltarello. Zespół pochodzi z Kalisza i jest laureatem wielu znaczących nagród na festiwalach muzyki dawnej. Saltarello tworzą absolwenci kaliskiego Gimnazjum nr 9 i specjalizuje się w wykonawstwie muzyki epoki renesansu i średniowiecza grając na fletach prostych, wiolonczeli i gitarze. W naszej szkole zagrał kilka utworów, które wysłuchali uczniowie klas IV-VI. Na koniec otrzymali gromkie brawa. W naszej szkole zagościł on dzięki uprzejmości i pomysłowi zespołu All'Antico oraz chojnowskiego MOKSiRu.

2011-09-23 21:37

Sprzątanie Świata 2011 cz.2

Pozostałe zdjęcia ze sprzątania świata.

2011-09-23 21:32