Wizyta w szkole w Wilnie.

W ramach prac nad programem Comenius "Kolory magii" nauczycielki z naszej szkoły odwiedziły szkołę w Wilnie (Litwa).

2010-04-16 22:28

Test kompetencji klas III.

Klasy trzecie pisały w dniu 15 kwietnia 2010 r. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem, który sprawdzał wiedzę uczniów po pierwszym etapie kształcenia.

2010-04-16 22:26

Sprawdzian klas VI

W dniu 8 kwietnia klasy VI pisały sprawdzian. To najważniejszy egzamin, do którego przystępują uczniowie kończący klasy VI. Wraz ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej otrzymają zaświadczenie z wynikami tego sprawdzianu. Wyniki testu kompetencji będą ogłoszone 28 maja.

2010-04-14 22:14

Wizyta gości Comeniusa w naszej szkole.

Przez parę dni ostatniego tygodnia gościli u nas nauczyciele z przyjacielskich szkół, z którymi współpracujemy w ramach programu Comenius. Przyjechali nauczyciele w Węgier, Bułgarii i Rumunii. Program pobytu był bardzo napięty i bogaty. Było konferencja w szkole, lekcje, w których uczestniczyli nasi goście, spotkanie z burmistrzem i przewodniczącym rady miejskiej, zwiedzanie Chojnowa, Grodźca i Wrocławia. Wizyta zbiegła się z początkiem Żałoby Narodowej po wypadku pod Smoleńskiem. Goście również składali nam wyrazy współczucia, brali udział w niedzielnej 2-minutowej ciszy. Podziękowanie dla organizatorów oraz najlepsze życzenia dla gości: Eriki, Hayni, Cilli, Ferenca, Mireli, Marii, Simony, Carmen, Margerity, Nataszy i Iny.

2010-04-14 21:33

Wiosenne świętowanie.

W galerii "Na Piętrze" pojawiły się nowe prace. Tym razem galeria została uzupełniona przez "Wiosenne świętowanie". Prace nie tylko na kartkach zostały zaprezentowane na ciągu schodów. P. U. Chmielewska i p. B. Kruk przedstawiły prace uczniów klas I-III takie jak pisanki, króliczki wielkanocne, bazie, kurczaczki, baranki - słowem w świątecznym klimacie.

2010-03-28 13:07