Występ grupy teatralnej.

Z przedstawieniem „Mniam, mniam” wystąpił dzisiaj dla naszych uczniów „Zespół Teatralny T” z Torunia. Przedstawienie dotyczyło zdrowego odżywiania i spotkało się z gorącym przyjęciem przez widzów. Uczniowie również brali udział przedstawieniu oraz na zakończenie nagrodzili artystów gromkimi brawami.

2015-11-17 20:08

Smaczne przekąski.

Uczniowie klasy IVb przygotowali dzisiaj dla pozostałych smaczne i zdrowe przekąski w ramach akcji „Proponujemy owoce”. Na jednej z przerw międzylekcyjnych częstowali innych kawałkami bananów, pomarańczy, grapefruita, arbuza i jagodami. Przekąski szybko znalazły smakoszy.

2015-11-17 20:06

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-11-17 20:04

Czytanie tekstów patriotycznych.

W tygodniu związanym z obchodami Dnia Odzyskania Niepodległości, zgodnie z propozycją Powiatowego Zespołu Szkół odbyły się w dniu dzisiejszym klasowe czytania tekstów patriotycznych. Zestawy tekstów związanych z odzyskaniem niepodległości, wiersze i prozę czytali zarówno nauczyciele jak i sami uczniowie – nawet klas I.

2015-11-13 18:57

Konkurs Bóbr.

W dniu wczorajszym odbyły się w zawody X edycji Konkursu Informatycznego Bóbr. Wzięli w nim udział również wybrani uczniowie z naszych klas VI. Wyniki już niebawem.

2015-11-13 18:56