warsztaty w muzeum

Warsztaty kl. 2a w muzeum.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-12-18 08:44

laureaci konkursu

Konkursy matematyczne z SKO.

Uczniowie klas drugich w ramach SKO wzięli udział w konkursach matematycznych. Dzieci, które najszybciej i bezbłędnie wykonały obliczenia, otrzymały nagrody.

Opiekun SKO - Anna Iwanicka

2023-12-13 12:29

nagrody za talenciaki

Nagrody za talenciaki.

Dzięki dużej akcji zbierania talenciaków udało się dzięki Państwu zebrać ponad 7,7 tys. tych kartoników, które zostały zarejestrowane na koncie naszej szkoły. To o ponad 1,1 tys. więcej niż w poprzedniej edycji tej akcji. Z katalogu nagród za te zebrane talenciaki – po konsultacjach z Radą Rodziców naszej szkoły zostały wybrane w większości nagrody, które zostaną (już dzisiaj zostały) przekazane na szkolną świetlicę. Kolejna partia nagród już jest w drodze do szkoły.

Bardzo duże podziękowanie i wyrazy szacunku wszystkim, którzy przekazali talenciaki naszej szkole.

2023-12-11 19:23

Przygotowania do świąt w klasie 2a.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-12-10 20:29

mikołaj w szkole

Mikołaj w szkole.

Odwiedził nas dzisiaj Mikołaj. Wraz ze swoją świtą rozdawał prezenty. Dla wielu uczniów było to wzruszające spotkanie. Podziękowania dla Mikołaja i jego ekipy. Specjalne podziękowania dla p. Bernardy Borkowskiej oraz Rady Rodziców. Zdjęcia Aleksander Czarny, Nikola Fotiadis, Dominika Wieczorek.

2023-12-06 19:39