Nasi mistrzowie.

Maja Miler z klasy Vc na ostatnich rozgrywkach Football Academy w Legnicy otrzymała statuetkę i medal za swoją grę.

2019-03-12 22:21

Dzień Kobiet w klasie Ib.

Z okazji Dnia Kobiet gentlemani z klasy Ib przygotowali oraz wręczyli Paniom z tej klasy prezenty. Zdjęcia Joanna Godecka.

2019-03-11 21:06

Wycieczka do Straży Pożarnej.

Dnia 8 marca 2019 r. uczniowie klasy 7 a w ramach wycieczki zawodoznawczej uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Chojnowie. Celem wyjścia było zapoznanie uczniów z przedstawicielami w/w grupy zawodowej, wykonującej trudną i niebezpieczną pracę. Spotkanie miało też na celu wzbudzenie zainteresowania zagadnieniami związanymi z pracą strażaka, a w przyszłości być może zaplanowanie przyszłej ścieżki zawodowej. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem jednostki, zobaczyli profesjonalne wyposażenie do różnych działań i form niesienia pomocy. Na koniec strażacy zademonstrowali naszym uczniom działanie sprzętu gaśniczego. Komendantowi p. Ryszardowi Kawce serdecznie dziękujemy za możliwość obejrzenia obiektu, a strażakom prowadzącym spotkanie za cenną lekcję z doradztwa zawodowego. Bożena Zawadzka

2019-03-10 22:10

Przedstawienie klasy Vb.

Z okazji Dnia Kobiet klasa Vb pod opieką swojego wychowawcy przygotowała przedstawienie z życzeniami i dla wszystkich Pań – młodszych i starszych. Zdjęcia Grażyna Klucznik.

2019-03-10 12:39

Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego

Hello students! Hallo liebe Schüler! Do you want to take part in an English competition? Seid ihr fertig um an einem Wettbewerb teilzunehmen? Cześć uczniowie! Pewnie już wiecie o co chodzi. Zostały 4 tygodnie, aby porządnie przysiąść i powtórzyć gramatykę z angielskiego i niemieckiego. Już 12 kwietnia w naszej szkole odbędzie się VII Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego. Jest to konkurs międzyszkolny, więc spróbujcie swoich sił. Ściana w sali nr 30 i sali nr 10 (gimnazjum) jest zapełniona waszymi deklaracjami udziału, więc 25 marca odbędą szkolne eliminacje. Do dzieła! Powtarzamy czasy i nietypowe konstrukcje gramatyczne. Niech moc będzie z Wami! Do 9 kwietnia przyjmujemy zgłoszenia od innych szkół.

2019-03-08 21:53