Klasa IIIc i akcja zbierania żołędzi.

Klasa IIIc bierze udział w akcji organizowanej przez Samorząd Uczniowski, w związku z którą uczniowie zbierają żołędzie, więc wybraliśmy się na wspólny spacer, w czasie którego szukaliśmy dębów i ich owoców. Spacer zakończyliśmy zabawą na szkolnym placu zabaw – trzeba korzystać z pięknej jesieni;) Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik

2017-10-21 20:51

Mecz piłkarski robotów.

Uczniowie koła robotyki rozegrali dzisiaj mecz piłkarski robotów Wonder.

2017-10-18 20:06

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2017-10-17 20:05

Mistrzowie w taekwondo.

W ostatnich Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim, które zostały rozegrane w Chróścinie nasi uczniowie biorący udział w tych zawodach jak zwykle pokazali klasę. Wiktor Szklarz z klasy Vb zajął II miejsce, a Ksawery Olchowy z klasy IVa - III miejsce w walkach. Gratulacje dla młodych zawodników.

2017-10-17 20:02

Klasy VII w PZS.

Na zaproszenie Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie - p. Mariusza Kowalczyka uczniowie klas VII brali udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach programu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Zdjęcia p. H. Malak-Fotiadis.

2017-10-17 08:49