Górnik w szkole.

Na zaproszenie wychowawczyni klasy Id, z okazji święta górniczego Barbórki do pierwszaków przyjechał p. Robert Sidor, który pracuje w KGHM. P. Robert opowiadał dzieciom o swojej ciężkiej pracy, o ciekawostkach z kopalni, o maszynach i urządzeniach. I odpowiadał na wiele pytań związanych z tą pracą. Odwiedził również klasę IIc. Wszystkiego najlepszego p. Robercie z okazji Pana święta.

2015-12-04 21:38

Szkot w klasie Ia.

W piątek 4 grudnia do klasy Ia zawitał niezwykły gość - Mr Eddie Millar- mieszkaniec dalekiej Szkocji. Opowiadał o historii, kulturze i tradycjach swojego kraju. Tłumaczem i organizatorem tej wizyty był pan Miłosz Kołodziej. Obydwu panom gorąco dziękujemy za te odwiedziny. Mirosława Spes

2015-12-04 21:37

Próbny sprawdzian klas VI.

Uczniowie klas VI pisali dzisiaj pierwszy, próbny sprawdzian. Pytania przygotowane były przez wydawnictwo WSiP. Wyniki zostaną podane uczniom już wkrótce.

2015-12-03 21:15

Stypendiada szkolna.

Uczniowie klas II i III pisali dzisiaj część matematyczną stypendiady szkolnej. W konkursie wzięło udział blisko 20 uczniów tych klas. Wyniki już niebawem. Nad całością czuwały p.: K. Jędraszczyk i B. Kruk.

2015-12-03 21:14

Odwiedziny policjantów.

Policjanci z chojnowskiego komisariatu odwiedzili dzisiaj naszych pierwszaków. Omawiali zasady bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, bezpieczne zachowania w domu oraz jak postępować w przypadku spotkania agresywnego zwierzęcia.

2015-12-03 21:11