Górnik w klasie Ia i IIa.

Klasa Ia i IIa wzięły również udział w spotkaniu z górnikiem. Na zaproszenie p. Jędraszczyk na spotkanie z dziećmi przyjechał p. Krzysztof Wilk, który opowiadał o swojej pracy i pokazywał eksponaty z kopalni.

2015-12-14 18:00

Sztafety pływackie.

W rozgrywanych dzisiaj strefowych sztafetach pływackich brały udział nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców.

2015-12-10 20:07

Turniej tenisa stołowego.

Pod opieką p. S. Kułacz został w szkole rozegrany coroczny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów klas IV-VI. W kategorii dziewcząt zwycieżyła Sara Kułacz, a w kategorii chłopców - Wiktor Zapłata. Gratulacje dla zwycięzców.

2015-12-10 20:04

Kiermasz świąteczny.

Na parterze holu szkoły od dzisiaj do piątku otworzył swoje podwoje świąteczny kiermasz. Wśród bardzo wielu świątecznych rzeczy można kupić m.in. stroiki, bombki, pierniki, słodycze itp. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów. Kiermasz firmuje Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki.

2015-12-09 21:05

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Zapraszamy do oglądania nowych prac uczniów, które pojawiły się w szkolnych galeriach.

2015-12-08 22:10