Wycieczka klas II do Wrocławia.

21 października klasy drugie były na wycieczce we Wrocławiu. Dzieci miały przeróżne atrakcje. Jedną z nich była wizyta w Cukierkowni „Cukier Lukier”. Dzieci zobaczyły, jak ręcznie produkuje się słodkości, same miały okazję „wyprodukować” własnego lizaka. Kolejną, mozolną atrakcją było wspinanie się na wieżę widokową kościoła i pokonanie ponad 300 krętych schodów. Piękna pogoda pozwoliła na spacer po wrocławskim Rynku oraz poszukiwania krasnali. Ostatnim punktem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Czerwony Kapturek” w Operze Wrocławskiej.

2014-10-23 18:15

Nowy Samorząd Uczniowski

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie przyniosły następuące wyniki: przewodnicząca: Weronika Bielecka z-ca przewodniczącej: Konstancja Iwańska członkowie: Kacper Rogowski, Marta Klimczyk, Oriana Kulpińska

2014-10-21 23:00

II miejsce Krystiana.

Niedziela 19 października 2014 r. dla 11-12 letnich zawodniczek i zawodników Taekwondo Olimpijskiego z województwa dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego, upłynęła pod znakiem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, których organizatorem był Opolski Klub Taekwondo. Zaledwie dwuosobowa reprezentacja LMKS SFORA Chojnów wywalczyła 3 medale. Wyniki indywidualne: ... Krystian Jastrzębski uczeń SP nr 3 zajął II miejsce w walkach. Żródło: chojnow.pl

2014-10-21 22:56

Spotkanie z policjantami.

Klasy pierwsze odwiedzili dzisiaj panowie policjanci z chojnowskiego posterunku. Nie byli sami. Wraz z nimi był Pan Mrówka z PSB Mrówka. Panowie policjanci mówili o bezpiecznych zachowaniach w drodze do i ze szkoły oraz w domu. Przygotowali również dla wszystkich prezenty, które pomógł rozdawać Pan Mrówka. A na koniec wszyscy chętni mogli poczuć na swoich rękach ciężar policyjnych kajdanek. Podziękowania p. Rokity i p. Demiańczuka oraz dla sklepu PSB Mrówka w Chojnowie za prezenty.

2014-10-15 22:39

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy IIb pod opieką swojej wychowawczyni p. U. Chmielewskiej przygotowali akademię. Życzenia i piosenki płynęły ku wszystkim pracownikom szkoły. Program obejrzały dzieci z klas I-III.

2014-10-15 22:37