występ dzieci

Występ klasy 1b o bezpiecznych feriach.

2024-01-12 12:52

sala gimnastyczna

Nowe tablice treningowe do koszykówki już wiszą.

2024-01-12 08:24

dzieci w świetlicy szkolnej

To już ostatnia przesyłka z LIDL'a za talenciaki.

Dostaliśmy dzisiaj ostatnią, czwartą już przesyłkę z LIDLa za zebrane w tamtym roku talenciaki. Tym razem są to 2 duże pufy do siedzenia. Jak widać znalazły się one od razu w użyciu. Podobnie jak przekazane wczoraj klocki Clics, co też też widać na zdjęciu.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla rodziców, nauczycieli, uczniów i sympatyków szkoły za zebrane talenciaki.

2024-01-10 14:31

zestawy do scoopball'a

Nagrody za telenciaki - cd.

Kolejna przesyłka z LIDLa za zebrane talenciaki - tym razem 5 kompletów do scoopball'a.
Czekamy jeszcze na pufy, duże pudło z klockami i zestaw farb.
Nagrody znowu trafiają do świetlicy.

2024-01-08 13:50

Ogłoszenie o wyborze ofert na dostawę żywności.

W zakładce "O szkole" - "Zamówienia publiczne" - umieszczono informację o wyborze ofert na dostawę żywności do stołówki szkolnej na rok 2024.

2024-01-08 10:08