zawody szachowe

Turniej "Edukacja przez szachy w szkole".

Fotorelacja z turnieju szachowego w Lubinie i udziału w nim naszych najmłodszych szachistów.
Zdjęcia Estera Kaleta.

2024-06-19 13:20

flaga hiszpanii

Podziękowania

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły za udział w korowodzie organizowanym z okazji Dni Chojnowa. Dzięki Wam wszystkim udało się nam stworzyć super prezentującą się ekipę. Najlepszą ekipę

2024-06-17 13:26

młodzi piłkarze

Drużyna SP3 Chojnów najlepsza w Powiatowym Turnieju piłki nożnej 11-latków!

W rozegranym wczoraj w Miłkowicach Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej rocznik 2013 i młodsi nasi piłkarze zajęli 1 miejsce. Oprócz tego chłopcy zdobyli jeszcze tytuł „Najlepszego zawodnika” i „Króla strzelców”.
Gratulacje dla piłkarzy oraz opiekuna.

2024-06-15 12:42

dzieci na zamku grodziec

Dzień dziecka w klasie 4a i 4b.

Dzień dziecka w klasie 4a i 4b na Zamku Grodziec.

2024-06-05 08:20

dzieci na konkursie

NIEPOKONANA ZAŁOGA ROBAKA

Choć w maju jeszcze wszystko kwitnie, my już zebraliśmy plony naszej pracy.
Ambitne i zdolne uczennice z klasy VIII a- Natalia Błaszczyk, Maja Guściora, Karolina Łaba i Aleksandra Walz, wygrały w arcymistrzowski sposób półfinał ogólnopolskiej gry "Robak". Osiągnęły rekordowy czas 15 min. na 45 przewidzianych, zebrały maksymalną liczbę punktów- 31, pokonują 7 innych drużyn.
Z ich udziałem i inicjatywą tytułowy ksiądz Robak nie został zdekonspirowany i mógł nadal w cieniu bernardyńskiego kaptura przygotowywać szlachtę do powstania na Litwie.
Liderką grupy została Natalia, ale z przyczyn niezależnych, w finale 10-11.06, godnie zastąpi ją Maja.
Zawodniczkom gratulujemy i trzymamy kciuki za finał.
Opiekunka klubu DKK E. Wołoszyn

2024-06-03 09:41