Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

aktualności

wycieczka do banku

Wycieczki klas trzecich do banku

Dnia 25 kwietnia br. odbyły się wycieczki klas trzecich do PKO Banku Polskiego w Chojnowie, z którym współpracujemy w ramach SKO. Interesujące zajęcia dotyczące zasad funkcjonowania banku przeprowadziła Pani dyrektor Joanna Korczak - Gedik i Pani Agata Ziegert. Uczniowie zostali zapoznani m. in. z metodami liczenia pieniędzy oraz sposobami rozpoznawania fałszywych banknotów. Serdecznie dziękujemy pracownikom banku za miłe przyjęcie i prezenty.
Anna Iwanicka

2024-04-28 07:16

uczniowie w laboratorium

Wycieczka do Bolesławca kl. 2a

Dnia 24 kwietnia br. uczniowie kl. 2a po raz kolejny wybrali się na wycieczkę do Centrum Wiedzy ,,Sowa" w Bolesławcu. Tym razem uczniowie ,,odkrywali" zjawiska z zakresu optyki. Były też eksperymenty z chemii. Dzieci nauczyły się wielu ciekawych rzeczy, ale przede wszystkim świetnie bawiły się.
Anna Iwanicka

2024-04-28 07:12

laureaci konkursu

Ścianka Mistrzów.

Mateusz i Aleksander mają już wykupiony stały abonament na naszą Ściankę Mistrzów.
W rozegranym w poprzednim tygodniu powiatowym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” zajęli odpowiednio 1 i 5 miejsce. Gratulacje dla laureatów oraz opiekuna.

2024-04-27 22:12

zwycięzcy turnieju

Fotorelacja z wczorajszego turnieju.

Gratulacje dla zwycięzców.
Zdjęcia Dariusz Wołoszyn

2024-04-25 21:24

laureaci konkursu

Ścianka Mistrzów.

W rozegranym w dniu dzisiejszym w Legnicy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowych nasza drużyna w składzie Mateusz Pisarki, Mateusz Chylak i Aleksander Czarny zajęła I miejsce. Najlepszym uczestnikiem turnieju został Mateusz Pisarski.
To identyczny „układ” jak rok temu, gdy ten sam zespół również zajął I miejsce i również Mateusz otrzymał tytuł najlepszego zawodnika.
Gratulacje dla zawodników i opiekuna Dariusza Wołoszyna.

2024-04-24 15:29

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie