zajęcia z pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy z udziałem uczniów kl 6A.

Dzięki inicjatywie firmy BHPe uczniowie klasy 6a odbyli dzisiaj szkolenie z zakresu pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowane pracownice firmy. Uczniowie zyskali nowe umiejętności, które mogą uratować życie potrzebującej osobie. Zajęcia prowadziła p. Dominika Bobrowska-Ziembowicz oraz Dorota Waśko. Podziękowania za te zajęcia.
Zdjęcia Bartosz Gębala

2024-03-06 21:36

dziewczynki na przedstawieniu

Historia miłosna babci i dziadka.

Przedstawienie dla babć i dziadków "Historia miłosna babci i dziadka" przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką p. Justyny Piróg, Eweliny Wiśniewskiej, Tomasza Susmęda i Ireneusza Więcława.
Zdjęcia Zosia Budakiewicz, Dominika Wieczorek i Martyna Wieczorek.

2024-03-01 20:38

zajęcia z umuzykalniania

Zajęcia z umuzykalniania.

Kolejne spotkanie z muzykami z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry.

2024-02-28 20:52

przedszkolaki w szkole

Wizyta przedszkolaków z chojnowskich przedszkoli

Wizyta przedszkolaków z chojnowskich przedszkoli (zdjęcia Dominika Wieczorek Zosia Budakiewicz , Magdalena Chylak).

2024-02-28 20:44

ZAPROSZENIE

Zapraszamy Babcie i Dziadków uczniów kl. 1-8 do Szkoły Podstawowej nr 3 na przedstawienie teatralne "Historia miłosna Babci i Dziadka" w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przedstawienie odbędzie się 1 marca (piątek) o godz. 10.00 w szkolnej sali gimnastycznej.

2024-02-21 11:02