dzieci na akademii

Akademia z okazji Święta Niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oprócz wydarzeń organizowanych przez władze miasta, nasza szkoła przygotowała i zaprezentowała w Domu Schrama mieszkańcom Chojnowa akademię z tej okazji.

Było pięknie i wzruszająco.

Podziękowania dla wszystkich uczniów występujących w tej akademii. Byliście wspaniali. Specjalne podziękowania dla opiekunów przygotowujących to wydarzenie: Ewie Wołoszyn, Tomaszowi Susmędowi, Dariuszowi Wołoszynowi, Izabeli Hibner-Majewskiej, Magdzie Książek, Jagodzie Zderskiej, Jerzemu Krakowskiemu oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w ten występ.

2023-11-11 17:56

dzieci na akademii

Święto Niepodległości w szkole.

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości klasa 3b pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała dla klas 1-3 przedstawienie związane z tym dniem.

Odśpiewany został również wspólnie hymn Polski.

Zdjęcia Mariusz Nawrocki.

2023-11-11 17:54

biegi uczniowskie

Bieg Orląt Lwowskich.

45 Trójkowiczów na Biegu Orląt Lwowskich organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół.

2023-11-09 20:49

śniadanie w klasie 2a

Śniadanie daje moc.

Uczniowie naszej szkoły realizują program edukacyjny „Śniadanie daje moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększania świadomości uczniów na temat znaczenia śniadania dla ich zdrowia. Uczniowie kl. 2a wykonali piramidy żywieniowe i przygotowali samodzielnie drugie śniadanie w szkole.
Anna Iwanicka

2023-11-09 10:34

śniadanie w klasie

Zdrowe śniadanie w klasie 1b.

8 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. Głównym celem organizacji tego dnia jest zachęcanie dzieci do zdrowego odżywiania się.
Zdjęcia Katarzyna Jędraszczyk.

2023-11-08 21:11