Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

aktualności

plakat projektu unijnego

Koniec projektu „Powrót uczniów…”

W związku z zaakceptowaniem przez Instytucję Zarządzającą - Urząd Marszałkowski we Wrocławiu ostatniego wniosku rozliczeniowego projektu „Powrót uczniów do szkół podstawowych Gminy Miejskiej Chojnów po kształceniu zdalnym” został on tym samym zakończony.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w projekcie. Dzięki wspólnej pracy udało się zrealizować 3270 godzin dodatkowych zajęć dla uczniów w różnych formach wsparcia oraz ponad 30 wyjazdów edukacyjnych do wrocławskiego Hydropolis, kina i teatrów.
Dziękuję osobom pracującym w zespole zarządzającym projektem za owocną współpracę.
Koordynator projektu
Mariusz Szklarz

2023-05-05 07:58

Apel z okazji święta flagi.

Apel klasy 3b.

Apel klasy 3b z okazji Narodowego Dnia Flagi i święta Konstytucji 3 maja.

2023-05-03 20:16

zwycięzcy powiatowego turnieju o ruchu drogowym

Najlepsi w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Mateusz Pisarski, Aleksander Czarny i Mateusz Chylak pod opieką p. Dariusza Wołoszyna zajęli I miejsce w rozegranym dzisiaj Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Legnicy. Dodatkowo Mateusz Pisarski zdobył tytuł najlepszego uczestnika. Gratulacje dla mistrzów. Kolejny etap to konkurs strefowy.

2023-04-26 21:26

plakat akcji żonkile 2023

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile 2023.

W 80. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Wołoszyn i Katarzyny Jędraszczyk włączyli się w społeczno-edukacyjną Akcję Żonkile.
To ważne, by pamiętać o XI przykazaniu Mariana Turskiego "Nie bądź obojętny", by wiecznie trwało.
Akcję Żonkile wspierają Ambasadorzy i Ambasadorki: Wanda Traczyk-Stawska, Aleksandra Żebrowska, Ralph Kaminski, Bartosz Gelner.
Honorową Ambasadorką akcji Żonkile została Hanna Krall, pisarka i dziennikarka, autorka książki "Zdążyć przed Panem Bogiem".
#ŁączyNasPamięć
#AkcjaŻonkile

2023-04-19 21:17

Emma z dyplomami i medalem

Mistrzowie taekwondo.

W ostatnim turnieju charytatywnym taekwondo „Razem dla Klaudii” rozegranym 15 kwietnia 2023 r. w Chojnowie, na podium stawali: Emma Podkowa, Szymon Maj i Anna Struska.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz życzenia kolejnych sukcesów.

2023-04-18 10:56

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie