Wiosna w klasie Ia.

9 kwietnia klasa Ia zaprosiła koleżanki i kolegów z młodszych klas na muzyczną inscenizację piosenki "Dzięcioł w drzewo stuka".

2013-04-12 22:39

Akademia Czystych Rąk Carex.

Trwają prace przy projekcie Akademia Czystych Rąk Carex. Klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni wykonywała tym razem prace plastyczne związane z projektem.

2013-04-12 22:36

Występ chóru Synkopa

W dniu dzisiejszym w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbył się IV Legnicki Przegląd Zespołów Wokalnych i Chórów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych pod nazwą "Śpiewająca Legnica". Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z zespołu Synkopa pod opieką p. Marii Pękali. Dziewczyny zaprezentowały trzy piosenki, które zostały wysoko ocenione przez jury. Synkopa zajęła II miejsce zdobywając tytuł i nagrodę Srebrnego Kamertonu. Gratulacje dla śpiewających chórzystek oraz dla dyrygenta.

2013-04-11 21:52

XXXIII konkurs wiedzy pożarniczej

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Legnicy odbyły się eliminacje powiatowe XXXIII Konkursu Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom. Naszą szkołę reprezentował laureat miejskiego etapu tego konkursu - ucz. kl. IVa Jakub Szczupak, którego przygotowywała p. Helena Malak-Fotiadis. Kuba nieznacznie otarł się o podium. Mamy nadzieję, że w przyszłorocznym konkursie sięgnie po laur zwycięzcy. W kategorii uczniów gimnazjum miasto Chojnów reprezentowali byli uczniowie naszej szkoły, którzy są obecnie uczniami Gimnazjum nr 1, gdzie przygotowuje ich p. Dariusz Wołoszyn. Natalia Bałaj zajęła w tej kategorii III miejsce.

2013-04-05 22:08

Podsumowanie konkursu SKO.

Klasa Ib pod opieką swojej wychowawczyni przedstawiła dziś dzieciom z młodszych klas krótkie przedstawienie o oszczędzaniu. Spotkanie było jednocześnie podsumowaniem ogłoszonego wcześniej konkursu plastycznego pod tytułem: "Oszczędzam w SKO, bo marzę o...". Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez chojnowski oddział banku PKO BP.

2013-04-05 22:07