Nowe prace w szkolnych galeriach

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. W galerii "Na piętrze" nadal panuje zima oraz postacie bajkowe. Galeria "Świat wyobraźni" przedstawia projekty manswerków.

2013-03-05 20:31

Młodzież zapobiega pożarom

1 marca w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnowie odbyły się eliminacje miejsko-gminne konkursu wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Naszą szkołę reprezentował Jakub Szczupak z klasy 5b. Przygotowywany do konkursu przez p. Helenę Malak-Fotiadis zajął I miejsce i będzie reprezentował miasto w konkursie powiatowym. Gratulacje dla Kuby i opiekuna.

2013-03-04 23:05

Akademia Czystych Rąk Carex

Klasa IIIa uczestnicząca w programie Akademia Czystych Rąk kończy swoje prace. Jednym z końcowych elementów był quiz, który uczniowie po przypomnieniu sobie wiadomości wypełniali na stronach internetowych akademii. Wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o programie zapraszamy na stronę programu: Carex.

2013-03-04 23:03

Dni otwarte w szkole.

Przez dwa ostatnie dni przez szkołę przewinęło się ponad 200 przedszkolaków z chojnowskich przedszkoli. Na zaproszenie naszych uczniów i nauczycieli w ramach dni otwartych odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami. Specjalnie dla gości został przygotowany program, w którym zaprezentowali się członkowie szkolnych grup: Trójeczka, Aja, Synkopa i Piramida. Po przedstawieniu dzieci miały okazję zwiedzić szkołę i zobaczyć jak i w jakich warunkach ich starsi koledzy i koleżanki pracują i uczą się. Każdy z małych gości otrzymał na zakończenie podarunek. Duże podziękowania dla organizatorów dni otwartych i wszystkich uczniów, którzy brali w nich udział.

2013-02-28 19:46

Szkolny Pegazik

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego Pegazik. Jury pod kierownictwem p. Małgorzaty Szczepanowskiej miało trudne zadanie, by spośród uczestniczek wyłowić te najlepsze, które będą reprezentowały szkołę w kolejnym etapie miejsko - gminnym konkursu. Ostatecznie do tego etapu zakwalifikowały się: Marta Zatwarnicka, Aleksandra Malik i Marta Klimczyk. Gratulacje dla zwycięzców i organizatorów.

2013-02-25 20:13