Wycieczka do Legnicy

W dniu dzisiejszym klasy IIa, IIIa i IIIb ze swoimi wychowawczyniami wybrały się do legnickiego hotelu Qubus, gdzie uczestniczyły w kinowej lekcji "I kto to mówi? Tajemnice dubbingu filmowego". Po ciekawych zajęciach nadszedł czas na krótkie zwiedzanie Legnicy. Tym razem - w związku z nadejściem wiosny - celem była legnicka palmiarnia.

2013-04-17 21:28

Na świetlicy szkolnej

Zakupione w tym roku szkolnym klocki "Clics” stały się przebojem zajęć świetlicowych. Pokonały nawet komputery. Chłopcy z klasy drugiej i trzeciej potrafią z nich zrobić wszystko, począwszy od zwierząt a skończywszy na przyłbicy rycerskiej, samolocie czy żaglówce. Najbardziej pomysłowi są: Michał Więcław, Gabryś i Michał Kondziołkowie, Mateusz Malica, Kryspin Tyszkiewicz. W kiedy chłopcy zajmują się konstruowaniem dziewczynki tworzą piękne kwiaty z papieru techniką origami. Wykonały już prawie 100 kwiatów.

2013-04-17 21:26

Wiosna w klasie IIb.

Klasa IIb ze swoją wychowawczynią zaprosiła uczniów z klas I-III na przedstawienie o wiośnie. Były wierszyki, piosenki i tańce. Po pięknym przedstawieniu uczniowie mogli otrzymać słodkie upominki w konkursie - quizie dotyczącym wiosny.

2013-04-12 22:40

Wiosna w klasie Ia.

9 kwietnia klasa Ia zaprosiła koleżanki i kolegów z młodszych klas na muzyczną inscenizację piosenki "Dzięcioł w drzewo stuka".

2013-04-12 22:39

Akademia Czystych Rąk Carex.

Trwają prace przy projekcie Akademia Czystych Rąk Carex. Klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni wykonywała tym razem prace plastyczne związane z projektem.

2013-04-12 22:36