Plebiscyt na najlepszego sportowca.

W ostatnich dniach został rozstrzygnięty plebiscyt na najlepszego sportowca Gminy Chojnów zorganizowany przez Wiadomości Gminy Chojnów. Na gali zostały wręczone statuetki oraz przyznane tytuły. Jakub Grzela uczeń klasy IVa zajął w tym plebiscycie 5 miejsce i otrzymał z rąk Wójta Gminy Chojnów statuetkę i nagrody. Gratulacje.

2013-02-23 19:30

Sztafety pływackie.

W dniu dzisiejszym na basenie miejskim rozegrane zostały zawody pływackie w sztafetach klas. Wzięły w nich udział reprezentacje klas III - VI. Rywalizacja była zacięta. Wyniki już niedługo.

2013-02-21 20:45

Konkurs walentynkowy

Chojnowski MOKSiR ogłosił kilkanaści dniu temu konkurs na kartkę walentynkową. W kategorii A - szkoły podstawowe - główne nagrody zdobyli uczniowie naszej szkoły.

2013-02-21 20:44

Nagrody dla najlepszych.

Na zakończenie I półrocza roku szkolnego 2012/2013 odbyło się spotkanie z klasami, na którym wręczono najlepszym uczniom ufundowane przez Radę Rodziców wyróżnienia i nagrody. Uczniowie otrzymali je z rąk dyrekcji oraz przewodniczącej RR - p. Małgorzaty Wierzbickiej. Na zakończenie wszyscy wysłuchali rad dotyczących bezpiecznego spędzania ferii, które przekazała pedagog p. Helena Malak-Fotiadis.

2013-01-26 17:33

Zajęcia logopedyczne - "Każdy ma prawo do sukcesu".

Trwają zajęcia w ramach projektu "Każdy ma prawo do sukcesu". Wśród wielu form wsparcia dla dzieci, jedną z nich są zajęcia logopedyczne. Prowadzi je logopeda p. Joanna Socha.

2013-01-26 17:26