Konkurs „Baw się i bądź bezpieczny”

W Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach odbył się konkurs dla uczniów klas I-III pod nazwą „Baw się i bądź bezpieczny”. Brali w nim udział uczniowie klasy IIIa z naszej szkoły. Pod opieką pań: Urszuli Chmielewskiej, Heleny Malak-Fotiadis i Katarzyny Jędraszczyk zmagali się z trudnymi, ale ważnymi sprawami związanymi z bezpieczeństwem podczas zabaw oraz przedstawiali scenki z tym związane.

2012-12-04 21:53

Zakończenie projektu "Radość tworzenia"

W dn. 30 listopada w sali Domu Schrama odbył się wernisaż wystawy stanowiącej podsumowanie projektu "Radość tworzenia. Utkane z marzeń, zlepione ze snów" realizowanego przez chojnowski MOKSiR we współpracy ze szkołami - również naszą. Wernisaż odwiedziły klasy III ze swoimi wychowawczyniami.

2012-12-01 18:48

Andrzejki w kl. Ib

Sezon Andrzejkowy - tym razem zabawa klasy Ib.

2012-12-01 18:39

Pasowanie na uczniów naszych pierwszaków - cz. 2.

Nie wszyscy uczniowie klas I mogli wziąć udział w pasowaniu na ucznia, które odbyło się 14 listopada. W dniu dzisiejszym właśnie oni zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 przez wicedyrektora szkoły, a z rąk dyrektora otrzymali okolicznościowe prezenty.

2012-11-28 21:46

Roboty w klasie IIIb.

Uczniowie klasy IIIb przygotowali modele robotów. Po wystawie w szkole odwiedziły one Gimnazjum nr 2.

2012-11-28 21:42