Wigilie szkolne.

W dniu dzisiejszym uczniowie wraz z wychowawcami zorganizowali szkolne wigilie. Przy wspólnych stołach spędzili czas na składaniu życzeń i kolędowaniu. Pracownicy szkoły również znaleźli wreszcie czas na wspólne kolędowanie i chwilę świątecznej radości i zadumy.

2012-12-21 20:26

Szkolne jasełka.

Jak co roku w okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły przedstawili jasełka. W sali chojnowskiego MOKSiRu wszyscy mogli zobaczyć wspaniałe przedstawienie. Siostrę Agnieszkę - reżyserkę wspierali panowie od nagłośnienia i oświetlenia, panie: Maria i Grażyna (grupa wokalne i grupa taneczna) oraz rodzice. Efekt końcowy - wspaniały. Aktorzy przestawienia zebrali zasłużone brawa, podziękowania oraz dodatkowo słodycze od p. Krystyna Czapskiej.

2012-12-19 21:13

I miejsce Kuby.

Kuba Grzela - uczeń klasy IVa - na kolejnych zawodach w ju jitsu znowu zdeklasował swoich rywali. W swojej kategorii wagowej, po trudnych walkach (i krótkich, i długich) zdobył I miejsce w turnieju o puchar prezydenta Zielonej Góry. Gratulacje dla walecznego zawodnika.

2012-12-17 22:44

Zajęcia plastyczne - "Każdy ma prawo do sukcesu".

Nowe zdjecia z zajęć plastycznych w ramach "Indywidualizacji..."

2012-12-15 14:04

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2012-12-12 21:35