Nasza wicemistrzyni.

Uczennica klasy VIb, Alicja Gałas w Ogólnopolskim Kryterium Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa zajęła II miejsce w kategorii Żakinia. Gratulacje dla wicemistrzyni i życzenia kolejnych sukcesów.

2012-09-19 18:16

Pierwsze roboty w szkole.

W szkole zaczyna działać koło robotyków. Na razie pracują nad robotami z klocków, ale mamy nadzieję, że niedługo zaczną robić prawdziwe roboty. Michał i Gabriel z klasy IIIa zaprezentowali swojego robota. Aby nie było mu smutno - zrobili mu również psa-robota.

2012-09-16 20:27

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

No i rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na placu przyszkolnym zgromadziło się 315 uczniów naszej szkoły oraz wielu rodziców. Najważniejszymi gośćmi były dzieci z klas I. 59 pierwszoklasistów powitało rozpoczynający się rok szkolny. Dużą grupę stanowią też uczniowie z klas starszych przybyli z innych szkół. Rozpoczynamy również z nowymi planami, zadaniami i wyzwaniami. Jedną z nowości jest dziennik elektroniczny, który zastąpi tradycyjny, papierowy. Uczniowie i ich rodzice będą mogli na bieżąco kontrolować oceny otrzymywane na lekcjach. Kolejną nowością jest realizowany przez szkołę projekt „Dolnośląska e-szkoła”, który wprowadza nowocześniejsze metody nauczania wykorzystujące m.in. komputery w nauczaniu większości przedmiotów. Życzenia jak najlepszych ocen dla uczniów, radości z pociech dla rodziców i spokojnej pracy dla wychowawców i nauczycieli.

2012-09-03 20:18

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29 czerwca wpierw w gościnnej sali chojnowskiego MOKSiRu, a potem w szkole zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Wręczanie nagród, kwiaty, świadectwa, nagrody specjalne, życzenia, łzy - to wrażenia z tego dnia.

2012-06-30 22:32

Autoportret klas VI

Klasy VI pod opieką p. Grażyny Klucznik zaprezentowały siebie w pracach plastycznych "Autoportret". Nawet bez opisów łatwo można by było odnaleźć odpowiednie osoby.

2012-06-30 22:30