Warsztaty tkacko-ceramiczne.

Prawie wszystkie klasy z naszej szkoły biorą udział w projekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chojnowie pod nazwą: "Radość tworzenia. Utkane z marzeń, zlepione z e snów". Projekt, ruszył na początku października i potrwa do końca listopada tego roku. Biorą w nim udział uczniowie chojnowskich szkół podstawowych i gimnazjów. Prowadzone są dla nich zajęcia tkackie, które odbywają się w Domu Schrama i ceramiczne odbywające się w sali MOKSiR.

2012-10-17 18:14

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Zapraszamy do obejrzenia nowych prac uczniów wystawionych w szkolnych galeriach.

2012-10-17 18:13

Złoty Jubileusz Trójki.

Obchody Złotego Jubileuszu Trójki w dniu 12 października 2012 r.

2012-10-13 22:45

Występ zespołu Hortus Musicus.

W ramach II Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną w naszej szkole wystąpił zespół Hortus Musicum, który przyjechał z Mielca. Jak to określiły dzieci słuchające muzyki średniowiecza, renesansu i baroku - szkołę odwiedziły piękne księżniczki.

2012-10-05 23:05

Dyskoteki w szkole.

Z okazji Dnia Chłopaka zostały zorganizowane w szkole dyskoteki. Klasy IV-VI bawiły się od opieką swoich wychowawców oraz opiekuna samorządu w salce gimnastycznej, a klasa IIIa ze swoją wychowawczynią w swojej klasie.

2012-09-28 22:37