Nasz szkolny mistrz Ju Jitsu.

W grudniu pisaliśmy o osiągnięciach Kuby Grzeli na turniejach ju jitsu. W maju tego roku na Ogólnopolskim Turnieju Wiosny o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra w Ju Jitsu Jakub zajął 1 i 3 miejsce w kategorii grappling przywożąc puchar i dwa medale. Gratulacje do mistrza.

2012-05-17 17:32

Majowy Festyn Trójki

Przewidywane atrakcje: występy zespołów szkolnych (Aja, Trójeczka, Synkopa, Piramida) oraz szkolnych solistów, konkursy sportowe z nagrodami, pokazy tańca klasycznego, pokaz pierwszej pomocy przedlekarskiej, pokaz walk bokserskich, aukcja prac chojnowskich plastyków, koszulki Szymona Pawłowskiego oraz piłki z podpisami zawodników Zagłębia, wystawa oldtimersów, pokaz tresury psów, kiermasz różności, książki i prac uczniowskich, bezpłatne konsultacje pielęgniarskie i logopedyczne, “Kawiarenka Pod Chmurką”, kiełbaska z grilla, pajda chleba, harcerska grochówka, paintball, dmuchane zamki, gwiazda wieczoru - zespół “ANTRAKT. Początek imprezy: sobota 19.05.2012 r. godz. 16.00.

2012-05-17 09:07

Europejskie Słoneczne Dni.

Klasa IIIa ze swoją wychowawczynią w ramach Europejskich Słonecznych Dni odwiedziła Gimnazjum nr 2.

2012-05-08 22:26

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądnięcia.

2012-05-08 22:23

Zajęcia z umuzykalniania - Muzyka Indii.

Po raz kolejny naszą szkołę odwiedzili artyści Filharmonii Narodowej z Jeleniej Góry. Tym razem zaprezentowali muzykę hinduską. Przy okazji nasi ucznowie mogli nauczyć się tańców tego wielkiego kraju oraz zaśpiewać wspólnie a artystami.

2012-05-07 19:19