Szkolne rozgrywki Euro 2012.

Rozegrane w szkole Mini Euro 2012. Zwyciężyła Gracja - klasa VIb.

2012-06-07 00:28

Zajęcia z umuzykalnienia.

Ostanie w tym roku szkolnym zajęcia z umuzykalniania. Zdjęcia - Agnieszka Kałamajska

2012-06-07 00:27

Podsumowanie akcji "Szkoła bez przemocy".

Podsumowanie całorocznej akcji "Szkoła bez przemocy", którą prowadziła p. Helena Malak-Fotiadis.

2012-06-07 00:26

Dyskoteka dla klas I-III.

Z okazji Dnia Dziecka i z powodu niesprzyjającej pogody zajęcia w tym dniu przebiegły trochę inaczej niż zaplanowano. Rajd do Goliszowa odbędzie się przy lepszej pogodzie. Zamiast rajdu dzieci miały zajęcia ze swoimi wychowawcami oraz na zakończenie - dyskotekę.

2012-06-05 21:38

Noc z Konopnicką.

W ramach obchodów 50-lecia szkoły zostało przygotowane i zrealizowane kolejne przedsięwzięcie. Po raz pierwszy w historii szkoły zostały zorganizowane dla dzieci zajęcia połączone z noclegiem w szkole. Zajęcia rozpoczęły się od czytania fragmentów utworów Marii Konopnickiej. Na podstawie tych utworów uczniowie tworzyli później prace plastyczne z nimi związane. Po ciężkiej pracy – kolacja. Później - wspólne oglądanie bajek. Na zakończenie wieczoru – dyskoteka. A przed snem w sali gimnastycznej - bajki do poduszki. Po porannej gimnastyce – na śniadanie świeżutki bułeczki. I na zakończenie wspólna fotografia. Podziękowania dla organizatorów – p. E. Więcek, p. M. Szczepanowskiej i p. M. Lis i dzieci, które spisały się na medal.

2012-06-03 19:51