Przedstawienie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Z okazji tej rocznicy klasa IIIa z wychowawczynią przygotowała przedstawienie opisujące te ważne wydarzenia.

2012-04-29 18:45

VI edycja programu społecznego „Szkoła bez przemocy”

W tym roku szkolnym program „Szkoły bez przemocy” podporządkowany jest idei sportowej walki fair play. Jego główny cel to ukazanie właściwych postaw w sporcie i życiu każdego młodego człowieka. Szczególną okazją do tego stały się nadchodzące Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W naszej szkole Samorząd Uczniowski zredagował „ Szkolny Kodeks Fair Play”, który prezentuje we wszystkich klasach, tłumacząc uczniom zasady uczciwej, sprawiedliwej walki sportowej i właściwej postawy kibiców na stadionach. Nasze spotkania z „Kodeksem” rozpoczęliśmy 16 kwietnia w klasach I- III, a zakończymy majowym mitingiem dla klas starszych.

2012-04-26 21:52

Rozśpiewane nutki 2012.

W ostatnią sobotę, 20 kwietnia w sali chojnowskiego MOKSiRu odbył sie jubileuszowy, X Konkurs Piosenki Rozśpiewane Nutki. Naszą szkołę reprezntowała Marta Zatwarnicka i Dominika Popiacka. Zdjęcia z konkursu w galerii pochodzą ze stron chojnowskiego MOKSiR i chojnow.pl , gdzie można poczytać więcej o tym konkursie.

2012-04-24 19:48

Dolnośląskie Euro 2012.

W ostatni piątek na chojnowskim Orliku został rozegrany turniej piłkarski dla uczniów z rocznika 2001 i młodszych pod nazwą Dolnośląskie Euro 2012. Naszą szkołę reprezentowała połączona drużyna klasy IVa i IVb pod nazwą "Trójka". Nasi zawodnicy rozegrali 5 meczów odnosząc 3 porażki i 2 zwycięstwa. Ostatecznie zajęli 4 miejsce. Zdjęcia z portalu chojnow.pl , gdzie również można szerzej przeczytać o tym turnieju.

2012-04-24 19:45

Europejskie Słoneczne Dni.

20 kwietnia klasę IIIa odwiedzili uczniowie z Gimnazjum nr 2. Przynieśli zaproszenia na Europejskie Słoneczne Dni. Poprosili też wsparcie dla klaczy Gracji, która potrzebuje pomocy.

2012-04-24 19:44