Na straganie czyli grające warzywa.

Kolejne zajęcia z umuzykalniania pokazały, że można grać nawet na warzywach. Muzycy przedstawili instrumenty wykonane z marchewek, pietruszek, tykwy, bambusa i orzechów kokosowych. I świetnie na nich grali. Oprócz tego uczniowie wysłuchali latynoskich rytmów granych na ksylofonie wykonanym z kawałków drewnianego rollbordera oraz rockowych rytmów wygrywanych na gitarze wykonanej z patelni (prawdopodobnie jedynym egzemplarzu na świecie).

2011-03-15 22:54

Rozgrywki w piłkę siatkową.

W rozegranym dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 4 turnieju piłki siatkowej nasze dwie drużyny z klas IV (dziewczęta i chłopcy) zajęły I miejsca. Gratulacje dla zawodników i opiekunów. Obydwie zwycięskie drużyny reprezentować będą Chojnów na kolejnym szczeblu turnieju.

2011-03-15 22:52

Miejsko-gminny etap konkursy wiedzy pożarniczej.

11 marca 2011 r. w siedzibie chojnowskiej jednostki straży pożarnej został rozegrany etap miejsko-gminny konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły przygotowywani przez p. Helenę Malak-Fotiadis. Wyniki etapu miejsko-gminnego: 1 miejsce – Małgorzata Mazurkiewicz SP 3 Chojnów 2 miejsce – Jakub Borkowski – SP 3 Chojnów 3 miejsce – Natalia Bałaj – SP 3 Chojnów 4 miejsce – Kacper Wyrwał – SP 3 Chojnów 5 miejsce Aleksandra Kruk – SP 3 Chojnów W kolejnej rudzie konkursu miasto Chojnów reprezentować będzie Małgorzata Mazurkiewicz. Gratulacje dla uczestników i opiekuna.

2011-03-13 18:18

Szkole eliminacje XVII Konkursu Recytatorskiego Pegazik.

8 marca, pośród kwiatów i prezentów otrzymywanych przez wszystkie szkolne Panie - te małe i te duże - odbyły się szkolne eliminacje XVII Konkursu Recytatorskiego Pegazik. W konkursie wzięło udział 15 uczestników, których oceniało jury złożone z p. Małgorzaty Szczepanowskiej, p. Anny Pauch i p. Ewy Więcek. Jury musiało podjąć trudną decyzję, która wyłoniła najlepszych z najlepszych.

2011-03-09 21:13

Apel podumowujący I półrocze.

7 marca wszyscy uczniowie klas IV-VI spotkali się na apelu zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski podsumowującym I półrocze. Zostały na nim wręczone znaczki "Prymusa" dla wyróżniających się uczniów z klas IV-VI oraz została podsumowana rywalizacja między klasami. W konkursie tym zwyciężyła klasa Vb, która zgromadziła najwyższą liczbę punktów. W rywalizacji na najwyższą średnią ocen zwyciężyła klasa IVb, która otrzymała Puchar Przechodni Dyrektora.

2011-03-09 21:11