Nowe prace w naszych szkolnych galeriach.

W naszych szkolnych galeriach pojawiły się nowe pracy. W galerii "Na piętrze" do obejrzenia są prace uczniów klas I-III, a w galerii " Świat wyobraźni" prace uczniów klas IV-VI. Zapraszamy do ich oglądania.

2011-02-28 20:13

Konkurs wiedzy o Chojnowie.

4 lutego odbył się zorganizowany przez bibliotekę szkolną przy SP 4 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Znam swoje miasto Chojnów". W konkursie wzięli również uczniowie naszej szkoły. W kategorii uczniów klas II-III I miejsce zdobył Jakub Grzela, a miejsce III - Marta Zatwarnicka, Weronika Bielecka i Marta Bodniewicz. W kategorii uczniów klas IV-VI III miejsce zdobyła Samanta Mokrzycka. Uczniami opiekowała się p. Maria Lis. W dniu dzisiejszym odbyło się wręczenie nagród, w którym brał udział burmistrz - p. Jan Serkies. Gratulacje dla nagrodzonych i opiekuna.

2011-02-09 22:22

Zabawa karnawałowa klasy IIIa.

Klasa IIIa również bawiła się na zabawie karnawałowej.

2011-02-09 22:20

Wystawa w muzeum.

W Muzeum Regionalnym w Chojnowie otwarto w dniu 4 lutego wystawę "Haft krzyżykowy - rodzinna pasja", na której zaprezentowano prace naszej nauczycielki p. Bogusławy Kruk oraz jej najbliższej rodziny. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

2011-02-09 22:19

Wycieczka do Multicentrum w Jaworze.

W czwartek odbyła się pierwsza z planowanych wycieczek do jaworskiego Multicentrum. Klasa IIIb pod opieką swojej wychowawczyni zanim zaczęła zajęcia w samym Multicentrum zwiedziła miasto ze swoimi zabytkami. Uczniowie odwiedzili Ewangelicki Kościół Pokoju oraz Muzeum Regionalne. A potem - zajęcia w Multicentrum. Wycieczka była finansowana z projektu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji".

2011-01-30 21:37