Zajęcia umuzykalniające - Hej kolęda, kolęda.

Kolejne zajęcia z umuzykalnienia dla klas I-III zaprezentowane przez muzyków. W okresie przedświątecznym dzieci wysłuchały koncertu składającego się z najpopularniejszych kolęd i pastorałek.

2010-12-25 22:05

Szkolne jasełka.

W dniu dzisiejszym w sali chojnowskiego MOKSiR-u zostały przedstawione szkolne Jasełka przygotowane przez p. Annę Pauch oraz jej grupę teatralną Aja przy współudziale ks. Artura i p. Marii Pękali. Przedstawienie to jak zwykle jest ważnym wydarzeniem w życiu szkoły. I jak zwykle - wyszło super. Przedstawienie zobaczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele i wychowawcy, rodzice i zaproszeni goście. Podziękowania dla wszystkich, którzy je przygotowali. Słodkie prezenty dla wykonawców przyniosła radna p. Krystyna Czapska.

2010-12-20 21:55

Świąteczne prace w szkolnych galeriach.

W naszych szkolnych galeriach: "Na Piętrze" i "Świat Wyobraźni" pojawiły się prace związane tematycznie ze zbliżającymi się świętami. Są więc choinki, aniołki, zimowe krajobrazy. Zapraszamy do zwiedzania galerii.

2010-12-20 21:52

Przedstawienie klasy IIIa.

Klasa IIIa ze swoją wychowawczynią - p. D.Dziembulak przygotowała i zaprezentowała uczniom klas I-III przedstawienie o 12 miesiącach oraz znaczeniu zdrowia i ćwiczeń przez cały rok. Były piosenki, ćwiczenia, konkursy i nagrody.

2010-12-18 21:54

Spotkanie dyrektora legnickiego Monaru z rodzicami.

W ramach działań profilaktycznych w szkole odbyło się spotkanie dyrektora legnickiego Monaru z rodzicami uczniów. Dotyczyło ono szeroko profilaktyki uzależnień. Również tzw "dopalaczy". Na spotkaniu zostały omówione rodzaje narkotyków, ich działanie oraz metody ich wykrywania. Rodzice zostali również poinformowani o ośrodkach i ich adresach, w których można szukać pomocy.

2010-12-18 21:52