Zabawy karnawałowe.

W szkole odbyły się kolejne zabawy i dyskoteki organizowane przez wychowawców i Samorząd Uczniowski. I tak - skończył się karnawał.

2011-03-09 19:53

Wystawa w muzeum.

W chojnowskim Muzeum Regionalnym otwarto w dniu dzisiejszym wystawę prac p. Grażyny Wróbel. P. Grażyna jest stale związana z naszą szkołą. Ma wielu przyjaciół wśród pracowników szkoły. Wielu z nich było obecnych na dzisiejszej uroczystości. Prace przedstawione na wystawie obrazują dwa okresy z działalności malarki: do roku 2008 i od roku 2010.

2011-03-04 22:35

Mamy w szkole asystenta Comeniusa.

W naszej szkole pojawiła się nowa nauczycielka. Jest nią pani Bernadette Rönsch, która przez 4 miesiące będzie uczyć naszych uczniów (i nauczycieli) języka angielskiego i niemieckiego. Pani Bernadette będzie pracowała (i poznawała Polskę) w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" – Asystentura Comeniusa, który promuje wyjazdy na praktykę pedagogiczno-zawodową.

2011-03-04 22:30

Zabawa karnawałowa klas 4.

Również klasy 4 wykorzystały czas karnawału do zorganizowania zabawy. Wraz z wychowawczyniami oraz p. Bernadettą uczniowie bawili się świetnie.

2011-03-04 22:26

Galeria "Na piętrze" przedstawia.

Na II piętrze do obejrzenia są również prace uczniów klasy IIIb inspirowane wyjazdem do jaworskiego Multicentrum. Zapraszamy do ich oglądania.

2011-03-04 22:20