Eliminacje szkolne konkursu Eko-planeta.

3 marca zostały przeprowadzone eliminacje szkolne konkursu Eko-planeta, w których brało udział 10 uczniów z klas V-VI. Konkurs przeprowadziła p. I. Hibner. Najlepsi ze szkoły wezmą udział w dalszych etapach konkursu.

2010-03-05 20:57

Eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobega pożarom".

26 lutego w siedzibie chojnowskiej JRG Państwowej Straży Pożarnej odbyły się eliminacje miejsko - gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Naszych uczniów - uczestników tego turnieju od wielu lat przygotowuje p. H. Malak - Fotiadis. I jak co roku nasi uczniowie osiągają na tym turnieju wysokie lokaty. W tym roku drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Dawid Burczyński z klasy Va. Będzie on reprezentował naszą szkołę i miasto na szczeblu powiatowym tego konkursu.

2010-02-26 18:48

Eliminacje szkolne Konkursu Rezytatorskiego Pegazik.

W dniu dzisiejszym odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Recytatorskiego Pegazik. Wzięło w nim udział 15 uczniów klas IV-VI. Konkurs przygotowała p. M. Szczepanowska a oceniało jury w składzie: p. M. Szczepanowska, p. M. Lis i p. A. Pauch. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, więc jury podejmowało trudne decyzje. Ostatecznie została ustalona następująca kolejność: 1 miejsce - Natalia Smoleń z klasy IVb, 2 miejsce (exequo) - Danuta Leonhardt z klasy VIb i Urszula Grządkowska z klasy IVb, 3 miejsce (exequo) - Natalia Bałaj z klasy Va i Małgorzata Mazurkiewicz z klasy IVb. Wszyscy nagrodzeni będą reprezentować naszą szkołę na etapie miejskim konkursu.

2010-02-24 23:25

Galeria na pietrze...

Galeria na I piętrze uruchomiła dzisiaj swoje podwoje w nowej szacie. Opiekunka galerii - p. G. Klucznik zaprezentowała prace plastyczne uczniów klas IV-VI przedstawiające "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki".

2010-02-17 21:31

Walentynki.

15 lutego w szkole pojawiła się "Poczta Walentynkowa". Dziewczyny z klasy VI a zbierały i rozdawały kartki walentynkowe i serduszka.

2010-02-17 21:30