Zajęcia z umuzykalnienia - "Słuchając Chopina".

Kolejne zajęcia z umuzykalnienia dla klas I-III to prezentacja muzyki Fryderyka Chopina. W roku 200-lecia jego narodzin - moment był wyjątkowo odpowiedni. Zresztą - poznawanie tej muzyki to przede wszystkim przyjemność i każda chwila jest na to dobra.

2010-04-19 21:42

Żałoba narodowa.

Uczniowie wraz z wychowawcami odwiedzili w tym tygodniu pomnik Golgoty Wschodu, gdzie złożyli znicze poświęcone ofiarom wypadku lotniczego pod Smoleńskiem. Wstąpili również do ratusza, gdzie w Księdze Kondolencyjnej dokonali wpisów.

2010-04-16 22:33

Wizyta w szkole w Wilnie.

W ramach prac nad programem Comenius "Kolory magii" nauczycielki z naszej szkoły odwiedziły szkołę w Wilnie (Litwa).

2010-04-16 22:28

Test kompetencji klas III.

Klasy trzecie pisały w dniu 15 kwietnia 2010 r. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem, który sprawdzał wiedzę uczniów po pierwszym etapie kształcenia.

2010-04-16 22:26

Sprawdzian klas VI

W dniu 8 kwietnia klasy VI pisały sprawdzian. To najważniejszy egzamin, do którego przystępują uczniowie kończący klasy VI. Wraz ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej otrzymają zaświadczenie z wynikami tego sprawdzianu. Wyniki testu kompetencji będą ogłoszone 28 maja.

2010-04-14 22:14