Galeria "Na pietrze"...

"Galeria "Na piętrze" pod opieką p. Bogusławy Kruk i p. Urszuli Chmielewskiej przedstawiła tym razem prace konkursowe z konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III pod nazwą "Zimowe krajobrazy"

2010-01-20 23:28

Turniej Szachowy o Mistrzostwo Chojnowa szkół podstawowych.

17 stycznia br. w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 rozegrano I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Chojnowa szkół podstawowych. Organizatorem turnieju był chojnowski MOKSiR, a pomysłodawcą i głównym sędzią - p. Jerzy Pudło. I miejsce w kategorii kobiet oraz dyplom i puchar zdobyła uczennica klasy IIIb - Maja Strojek. III miejsce w tej kategorii zdobyła Anita Smoleń również z klasy IIIb.

2010-01-20 23:27

Spotkanie opłatkowe.

Dnia 17 stycznia 2010 r. w naszej szkolnej świetlicy odbyło się coroczne "nauczycielskie" spotkanie opłatkowe. Przed spotkaniem w Kościele pw Niepokalanego Poczęcia NMP została odprawiona msza, którą odprawił ks. biskup Marek Mendyk. Po mszy w świetlicy szkolnej spotkali się wszyscy, którzy są lub byli związani z chojnowską oświatą. Obecny był ks. biskup, burmistrz Chojnowa, starosta legnicki, chojnowscy proboszczowie i księża, dyrektorzy chojnowskich szkół, nauczyciele, pracownicy oświaty oraz emeryci. Spotkanie uświetnił występ uczniów SP 3 z krótkim programem kolęd i pastorałek oraz kolędy w wykonaniu nauczycielek - członkiń chóru Skoranta.

2010-01-18 21:39

Teatrzyk kukiełkowy.

8 stycznia przyjechał do naszej szkoły teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem Calineczka dla uczniów klas młodszych.

2010-01-10 22:27

Zajecia z tablicą interaktywną.

Dn. 07.01.10 uczniowie kl. 4b wzięli udział w lekcji j.angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Lekcję pokazową przygotował p. Damian Białas przedstawiciel wydawnictwa Express Publishing / Egis Sp. z o.o., który w magiczny sposób starał się zachęcić uczniów do nauki angielskiego. Dzięki użyciu tablicy interaktywnej i specjalnego oprogramowania językowego lekcja wypadła rewelacyjnie.

2010-01-10 22:26