Tournee klasy IIa

Po wczorajszym przedstawieniu klasy IIa "Nowy Rok i 12 miesięcy" dla uczniów w naszej szkole, w dniu dzisiejszym drugaki ze swoją wychowawczynią wyruszyły do pensjonariuszy Ośrodka Pielęgnacyjnego Niebieski Parasol oraz do przedszkolaków z Ochronki Sióstr Służebniczek pokazać swoje przedstawienie. No i zebrały za to zasłużone oklaski.

2010-01-23 21:35

Zajęcia z umuzykalnienia.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas IV-VI miały zajęcia z umuzykalnienia. Tematem przewodnim dzisiejszego spotkania z muzyką były "Przeboje muzyki klasycznej...inaczej". Muzycy przedstawili kolejno: Mozart - Wesele Figara - Non piu andrai, Mozart - Czarodziejski flet - Aria Papagena, Mozart - Czarodziejski flet - Duet Papageny i Papagena, Verdi - Nabucco - Chór niewolników, Verdi - Rigoletto - La donna e mobile, Verdi - Traviata - Libiamo, libiamo, Bizet - romans Nadira z Poławiaczy pereł, Bizet - uwertura do Carmen, Bizet - Habanera z opery Carmen, Moniuszko - Ten zegar stary, Gershwin - Porgy and Bess - Summertime, Gershwin - I got planty.

2010-01-23 21:33

Karnawał, karnawał...

Dzieci z klasy Ia pod opieką swojej wychowawczyni miały wczoraj zabawę karnawałową. Kolorowe, wspaniałe przebrania, muzyka i zabawy to jest to, o co w karnawale chodzi. Również uczniowie starszych klas mieli w dniu wczorajszym swoją dyskotekę.

2010-01-23 21:32

II Festiwal Kolęd i Pastorałek

W dniu 16 stycznia w Siedliskach odbył się II Festiwal Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłkowicach. W festiwalu tym brała m.in. udział nasza uczennica klasy VIb - Danuta Leonhardt i zdobyła tam I miejsce w kategorii solistów ze szkół podstawowych. Gratulacje. Opiekunem artystycznym jest p. Maria Pękala

2010-01-20 23:31

Przedstawienie klasy IIa.

Klasa IIa pod opieką swojej wychowawczyni - p. Danuty Dziembulak pokazała klasom młodszym kolorowe przedstawienie "Nowy Rok i 12 miesięcy". Z przedstawieniem tym klasa udaje się w tournee po chojnowskich przedszkolach oraz do pensjonariuszy Ośrodka Pielęgnacyjnego Niebieski Parasol.

2010-01-20 23:29