Spotknania z poezją Marii Konopnickiej

W dniu wczorajszym grupa uczniów - członków koła recytatorskiego p. M. Szczepanowskiej przedstawiła dla dzieci z klas młodszych i uczniów klas IV-VI program zawierający kilkanaście najbardziej znanych wierszy Marii Konopnickiej oraz parę piosenek. Przedstawienie to jednym z kilku przedsięwzięć związanych z obchodami dni patrona w naszej szkole.

2009-10-29 19:57

Akcja "Witaminka dla każdego".

Zanim ruszy ogólnopolski program "Warzywa dla ucznia" Samorząd Uczniowski naszej szkoły wspólnie z Radą Rodziców - podobnie jak w ubiegłym roku - realizuje podobny projekt. I podobnie jak rok temu zaczęliśmy od jabłka dla każdego ucznia. Owoce dostaliśmy od p. Jastrzębskich (podziękowania). Krótkie informacje o walorach jabłek przedstawiły przedstawicielki samorządu. Pani pielęgniarka omówiła sposoby ochrony przed wirusami grypy i podstawowe reguły związanej z tym higieny. Na koniec wszyscy uczniowie i nauczyciele otrzymali smaczne jabłka.

2009-10-26 21:09

Projekt duszka do "Kolorów magii" Comeniusa

W galerii od paru dni wystawione są prace związane z projektem Comeniusa "Kolor magii". Dotyczą one konkursu na logo duszka projektu.

2009-10-26 21:07

Pasowanie pierwszoklasistow na uczniów szkoły.

W dniu 16 października w sali chojnowskiego MOKSiR-u odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

2009-10-24 00:11

Dzień Edukacji Narodowej.

Z okazji święta pracowników oświaty klasa IIIa pod opieką wychowawczyni zaprezentowała uczniom, pracownikom szkoły oraz emerytom okolicznościowe przedstawienie o "wesołej szkole". Po "potrójnej premierze" odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego nad przebiegiem których pieczę sprawowała komisja wyborcza pod opieką opiekuna samorządu. Przy okazji wręczone zostały wyróżnienia dla uczniów klas I-III za udział w konkursie plastycznym "Owoce i warzywa".

2009-10-14 23:17