Nagrody w konkursie Decathlona

W dniu wczorajszym zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas I pt. "Mój ulubiony sport" zorganizowanego przez legnicki Decathlon. Z naszej szkoły dwoje pierwszoklasistów otrzymało wyróżnienia w tym konkursie. Mateusz i Monika z kl. Ib odebrało nagrody na uroczystym otwarciu tego sklepu. Nagrody wręczali: prezydent Legnicy p. Tadeusz Krzakowski i dyrektor legnickiego sklepu p. Jan Jakubowski.

2009-12-10 19:21

Mikołaj w szkole...

W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedził Św. Mikołaj ze swoimi Śnieżynkami. Dla każdego przyniósł prezenty. Dzieci z klas I-III brały udział w spotkaniu z nim w salce gimnastycznej, gdzie powitały Mikołaja piosenkami i tańcami.Potem otrzymały od niego i Śnieżynek prezenty. Dzieci z klas IV-VI otrzymały prezenty w swoich klasach. Słodkie upominki otrzymali też wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Mikołaj odwiedził też naszą świetlicę. Potem spotkał się z pracownikami Urzędu Miejskiego, gdzie również pozostawił słodkie upominki. Upominki dostała też pani wójt i niektórzy pracownicy Urzędu Gminy. Mikołaj nie zapomniał też o pielęgniarkach, lekarzach i kierowniku Przychodni Rejonowej w Chojnowie. Prezenty otrzymali też pensjonariusze Ośrodka Pielęgnacyjnego "Niebieski Parasol".

2009-12-04 19:37

Zabawy andrzejkowe

Koniec listopada to czas tradycyjnych zabaw andrzejkowych. I w naszej szkole uczniowie klasy I i II mieli swoje wieczorne spotkania z muzyką. Na zdjęciach również prace klasy IIIb z p. J. Piróg dotyczące prac nad programem English Teaching.

2009-12-02 22:44

Nagrody za konkurs

W dniu 26 listopada zostały rozdane nagrody za konkurs "Symbole Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych". Otrzymało je 16 laureatów z klas I-III podczas krótkiego apelu.

2009-11-27 21:36

Konkurs "Ilustracje do utworów Marii Konopnickiej"

W dni26 listopada został również rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez p. Grażynę Klucznik dla uczniów klas I-III i IV-VI dotyczący ilustracji do utworów Marii Konopnickiej. Prace wywieszone w galerii na I piętrze obejrzało jury w składzie: p. Maria Lis, p. Grażyna Klucznik i p. Zbigniew Halikowski. Wręczenie nagród - w najbliższym czasie.

2009-11-27 21:33