piana party

Pizzeria Piccolo Mondo
Pizzeria Alvaro
Fryzjerstwo Męskie Niezły Magiel
Veho Sp. z o.o – lodziarnia „Rudy”
Artykuły Przemysłowe – Tadeusz Bijak
Firmy Handlowo - Usługowej Krystiana Romaniaka

2024-05-14 14:00

laureatki konkursu czytelniczego

JAK NIE ZDEKONSPIROWAĆ ROBAKA?

Tydzień Bibliotek to cykliczne święto obchodzone we wszystkich bibliotekach naszego kraju. Przypada zawsze w terminie od 8 do 15 maja.

Towarzyszy mu szereg imprez kulturalnych. W tym roku obchody rozpoczęły się Ćwierćfinałem Turnieju Gry Planszowej "Robak" na podstawie lektury obowiązkowej "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. Konkurs zainicjowała Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu, a rywalizację przejęły kolejne biblioteki naszego województwa, w tym MBP w Chojnowie. Szkolne Kluby DKK działające przy szkołach podstawowych w Chojnowie wystawiły swoje drużyny. 10 maja o godzinie 10.00 rozegrały ćwierćfinał konkursu. Strategiczne potyczki rozpoczęły się od przyswojenia, instrukcji, wcale nie łatwej, podziału grup, kolejności rozdań. Potem było coraz...gorzej. Gracze porozumiewali się tylko przez cytaty z lektury. Nie mogli zdekonspirować księdza Robaka, bo jego przeszłość, nosząca znamiona zbrodni, kończyła grę.

Pot i łzy, nerwowy śmiech, ataki głupawki i radosne okrzyki towarzyszyły skupionym drużynom. Rozgrywki trwały około 3 godzin. Najlepszą okazała się drużyna z naszej szkoły w składzie : N. Błaszczyk, K. Łaba, A. Walz i M. Guściora.

Dla wygranych fanfary. I trzymamy wszyscy kciuki za półfinał we Wrocławiu 27 maja.

Opiekun klubu E. Wołoszyn.

2024-05-10 18:16

plakat festynu

Majowy Festyn Trójki

Majowy Festyn Trójki - 12 maja 2024 r.
Zapraszamy.

2024-05-07 22:19

dzieci na apelu z okazji konstytucji 3 maja

Święto Konstytucji 3 maja.

Z okazji zbliżającego się święta Konstytucji 3 maja klasa 3a pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała przedstawienie związane z wydarzeniami tamtego okresu.

2024-04-30 12:13

warsztaty z naukobusem

Naukobus w szkole.

Oto naukobus, jego zawartość, edukatorzy i zajęcia naszych uczniów. Dzisiaj i jutro wszyscy uczniowie odwiedzą objazdową wystawę z Centrum nauki Kopernik.

2024-04-29 09:59