dziecko w stroju kosmonauty

FELICITAS znaczy szczęście

W 15 pażdziernika 2024 r. klasy 4a i 4b przekroczyły granice polsko- niemiecką, by udać się do krainy czekoladą płynącej w niemieckim Cottbus.
Zanim jednak uczniowie zajęli się swoimi rzemieślniczymi wytworami z czekolady, zwiedzili piękne łużyckie miasto nad Łabą z przylegającym do niego XIX-wiecznym parkiem.
Po historycznych wojażach nadszedł czas na naukowe doznania w uniwersyteckim Planetarium.
Pełni wrażeń i dodatkowych kilogramów słodkości wrócili do Chojnowa.

2024-10-21 08:56

Spotkanie z p. Katarzyną Łochowską.

16.10.2024 r. Klasy 1a i 1b z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spotkaniu z P. Kasią Łochowską z legnickiego sanepidu. Pierwszaki realizowały program zdrowotny na temat: "Bakterie- zdrowe nawyki higieniczne". Poznały różnego rodzaju bakterie, te które powodują choroby, ale też te dzięki którym jesteśmy zdrowi. Oglądały swoje ręce pod światłem ultrafioletowym. Nauczyły się jak prawidłowo myć dłonie.

2024-10-17 08:43

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez Samorząd Uczniowski.
Przy okazji apelu rozdano również uczestnikom nagrody w konkursie na portret nauczyciela.

2024-10-17 08:40

Wręczenie stypendiów Wójta Gminy Chojnów.

2024-10-17 08:37

dzieci grają w grę planszową

Testy gry planszowej o Chojnowie stworzonej przez p. St. Horodeckiego.

2024-10-17 08:35